Forum

Nie masz konta? Dołącz do nas
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co ciekawego w TV
Z tego co pamiętam na Pulsie "Rambo" czyta Maciej Gudowski - przynajmniej tak chyba było jak oglądałem za ostatnim razem. Za wykonanie odpowiada M.R Sound a tekst Jaśmina Dargiel.

Postaram się po seansie zweryfikować te informacje i powiedzieć, jak wypadło tłumaczenie.
Odpowiedz

Dzisiaj o 23:30 na TV6 jest "Misery" na podstawie książki Stephena Kinga. Powieść była całkiem niezła, a film podobnież również solidny, więc jeśli nie usnę to chętnie zobaczę. Oceniany jest całkiem wysoko.

O 21:35 na Puls 2 jest "Cube 2", jedynka była fajna, dwójki nie widziałem niestety, ale jak będę czekał na "Misery" to może rzucę okiem. Dzisiaj również leci znakomity horror pt. "Inwazja łowców ciał" z 1978 roku, na TV4 o 22:05. Wersję tą czyta bodaj Janusz Szydłowski. We czwartek będzie na TVP Kultura o 20:20 "Za garść dynamitu" w reżyserii Sergio Leone, nie widziałem filmu, więc chętnie zapoznam się.
Odpowiedz

Cube 2 - ostatnio często był emitowany, moim zdaniem najgorsza część serii, prawie cały czas wieje nudą.

Polecam za to Cube Zero, mnie najbardziej zaskoczył, bo film podjął ten temat z troszkę innej perspektywy.

Inwazję łowców ciał na pewno obejrzę, mam szczególny sentyment do tej produkcji.
Odpowiedz

TCM kiedyś emitowało ten film też często, ale z lepszym tłumaczeniem, chociaż lektor kiepski był. Mówię o "Inwazji łowców ciał".
Odpowiedz

Inwazja Łowców Ciał leciała też kilka razy na MGM HD.
Chcę aby kraj kochał nas tak jak my go kochamy!
Odpowiedz

Wiesz kto tam czytał?
Odpowiedz

Dziś 22:15 Sydney z '96 - na TVN 7.
Odpowiedz

"Serpico" - dzisiaj o 23:05 w TVP Kultura, wczoraj zacząłem nagrywać, ale z przyczyn technicznych nie udało mi się. A dzisiaj koliduje mi z Bondem i w końcu sam nie wiem, które nagrać. "Serpico" TVP Kultura wyemitowało w wersji z Gudowskim i...trafiały się nawet bluzgi. Możliwe, że to wersja DVD, ale pewny nie jestem.
Odpowiedz

Właśnie wczoraj też mi mignął. Być może jeszcze TVP Kultura powtórzy emisję. "Serpico" to już kultowa produkcja, więc warto byłoby nagrać. Ja dziś nastawiam się na Bonda.
Odpowiedz

Ja także planuje dzisiaj nagrywać Bonda. W kwestii "Serpico" - nie jestem pewny, ale jeśli to wersja DVD, to nic cennego. Bo tam też Gudowski czytał. Ale jeśli to wersja telewizyjna no to nieźle. Musiałbym zobaczyć do końca, sprawdzić kto tłumaczył i porównać odpowiednie fragmenty.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości