Forum

Nie masz konta? Dołącz do nas
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co ciekawego w TV
Zdaje sobie sprawę, że poziom telewizji jest niesamowicie niski, ale czasem zdarza się wyłapać jakiś ciekawy filmik. Rzadko, ale da się. Tutaj będziemy pisać jak coś ciekawego się wyhaczy. To ja zacznę - dziś o 21:25 na TVP2 leci "Pitch Black", bardzo fajny film SF, który warto obejrzeć. Będę starał nagrać się, bo mam jedynie nagranie z Borowcem z TVN, ale w LP, który aktualnie nie chodzi mi.
Odpowiedz

Dziś 22:10 TV4 - "Kodeks zbrodni" z 1998 r. Filmu nigdy nie oglądałem, jest to gatunek sensacyjny, ale może dziś się uda.
Odpowiedz

Za parę minut na TVP Kultura "Psychoza" - klasyka kina w reżyserii Hitchcocka, filmu jeszcze nigdy nie oglądałem, więc mam okazję.
Odpowiedz

We Wtorek będzie leciał o 20:00 Terminator - pierwsza część na TVN7. Warto obejrzeć!
Odpowiedz

Poniedziałek 24 sierpnia - "Gorączka" TVP2 21:25 - nie znam filmu, ale ma dobre recenzje, a i gra Pacio i De Niro. Ale film reżyseruje Michael Mann, nie lubię jego stylu, więc mam obawy, ale postaram się film zobaczyć.

Wtorek - Terminator 20:00 TVN7, to będzie wersja z Jarosławem Łukomskim, nieco podrasowana z paroma dodatkami, o tej samej godzinie na Polsacie będzie "Terminator 3:Bunt Maszyn" - najprawdopodobniej wersja z Tomaszem Knapikiem.

Czwartek - "Ptaki" 21:15 TVP Kultura - nie znam tej wersji, ale warto zobaczyć, bo to to Hitchcock w najwyżej formie.
Odpowiedz

"Gorączkę" śmiało polecam, oglądałem kilkukrotnie i moim zdaniem film urywa - wiadomo co Smile Gdzieś przewinęły mi się "Same kłopoty" i pod koniec tygodnia - w czwartek "Książę w Nowym Jorku".
Odpowiedz

Ostatnio na TVP Kultura można wyłapać coś ciekawego, ostatnio nadawali "Ptaki", "Psychozę", "Big Lebowski". "Czas apokalipsy" i parę innych klasków.
Odpowiedz

Wczoraj oglądałem Książę w Nowym Jorku i Same kłopoty. Ta pierwsza szczególnie dobra, Murphy w świetnej formie, do tego jeszcze w duecie z Arsenio Hall'em.
Odpowiedz

Widzę że Puls bierze się ponownie za emisję Rambo. Dziś "Rambo: Pierwsza Krew" stosunkowo późno 0:20, ale i tak raczej obejrzę, tym bardziej, że 1-ka to w mojej ocenie najlepsza część.
Odpowiedz

To jak obejrzysz to powiedz kto czytał i jakie tłumaczenie mieli.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości