Forum

Nie masz konta? Dołącz do nas
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dawna VIVA GERMANY
Pamietacie VIVE z lat 90-tych , gdzie krolowalo techno? wtedy było na czym oko zawiesic. Dyskoteki w telewizji, Loveparade na zywo. A  teraz mamy papke w postaci Eska TV. Niczego wartosciowego.
Odpowiedz

uwielbiałem oglądać niemiecki kanał telewizyjny Onyx TV
Odpowiedz

Viva i Viva Zwei to było coś. Miałem swego czasu nagrania na kasecie, dj Bobo, Fun Factory, Spice Girls, Passion Fruit etc. Oj działo się wtedy, teledyski, emisja w fajnej oprawie, zresztą w Polsce sporo osób siedziało na Vivie, to było takie okno na zachód. Później chyba MTV zaczęło ingerować i coraz mniej muzyki, a więcej show, jakichś wymyślnych programów "zapchaj dziura".

Eska TV dla mnie od początku chyba najgorsza stacja telewizyjna. Kiedy skaczę pilotem po kanałach niemalże od razu przełączam, zupełnie nie moje klimaty.

Onyx.TV też kojarzę, emisje koncertów live, jakichś wydarzeń muzycznych, generalnie muzyka oldie, później trochę bardziej uderzyli w nowości głównie z krajów niemieckojęzycznych. W sieci są jeszcze dostępne jakieś nagrania starych teledysków emitowanych przez Onyxa np. Marque - One To Make Her Happy.
Emitowali też jakieś programy czy seriale erotyczne, a także sex reklamy, ale to już chyba pod koniec działalności w nocnych godzinach. Z tego co pamiętam to około 2004 - 2005 r. zakończyli działalność definitywnie, co było głównie spowodowane słabą oglądalnością, w konsekwencji zastąpiono Onyxa kanałem Terra Nova - programy dokumentalne (natura, zwierzęta, przyroda), który de facto miał jeszcze mniejszą oglądalność i zniknął gdzieś około 2007-2008 r.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości