Forum

Nie masz konta? Dołącz do nas
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pegasus / NES
Temat o Pegasusie w tym dziale na tym forum oczywiście że musi być Big Grin Na pewno każdy z was pamięta tę starą konsole na kartridże Smile
Jak wspominacie przygody na 8-bitowej grafice? Mieliście oryginalnego Pegasusa lub NESa czy podróbkę z bazaru za 20 zł? W co najbardziej lubiliście grać? Może ktoś z was gra do dziś?
Ja wciąż pogrywam sobie w te stare gierki. Chociaż nie mam konsolki, gram na kompie za pomocą emulatora. Smile

[Obrazek: z8369853O.jpg]
Odpowiedz

Pegasus to obowiązkowy sprzęt w każdym do domu, to tak jakby dziś pozostawać bez komputera. Niestety sam Pegasusa nie miałem, ale miałem/mam dobrego kolegę i w dzieciństwie zawsze przychodziłem do niego pograć na Pegasusie, a potem na PlayStation 1.

Poza Mario, pamiętam taką grę coś jakaś Olimpiada, że rzucało się włócznią i przy pobiciu rekordu UFO się pojawiało, były tam jeszcze inne dyscypliny, ale nazwy gry nie pamiętam.
Odpowiedz

(16-08-2015, 22:21)MarcinZ napisał(a): Poza Mario, pamiętam taką grę coś jakaś Olimpiada, że rzucało się włócznią i przy pobiciu rekordu UFO się pojawiało, były tam jeszcze inne dyscypliny, ale nazwy gry nie pamiętam.

Hyper Olimpic Smile
[Obrazek: Hyper%20Olympic.png]
Odpowiedz

o właśnie gierka była naprawdę super, w szczególności gdy te UFO się pojawiało, zawsze się kłóciłem z kolegą, że oszukuje czy coś w ten deseń Smile
Odpowiedz

Ufo się chyba pojawiało jak się za wysoko kija rzuciło czy coś takiego Smile Wtedy to ufo spadało z tym kijem wbitym Smile
Odpowiedz

Dużo grałem w Pegasusa. Najwięcej właśnie w czołgi i Mario. Nawet gdzieś mam jeszcze ta zabawkę, ale bez joystickow.
Odpowiedz

Najbardziej lubiłem grać w Tanki:
[Obrazek: tank1.jpg]

Pamiętam jeszcze taką grę "Ruskie Jajka":
[Obrazek: z9061674Q,ruskie-jaja--gra.jpg]
Odpowiedz

(16-08-2015, 21:39)Dred napisał(a): Mieliście oryginalnego Pegasusa lub NESa czy podróbkę z bazaru za 20 zł?
Sam Pegasus już był podróbką Tongue
Ach ten pegasus i liczne mariany,gole,tanki,duck hunter ... no i te magiczne kartridże "1000 in 1" Big Grin
(23-08-2015, 11:08)DarKWojtaZ napisał(a): Pamiętam jeszcze taką grę "Ruskie Jajka":
[Obrazek: z9061674Q,ruskie-jaja--gra.jpg]
No to ta strona ci się spodoba
Kod:
http://www.pica-pic.com/
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości