Forum

Nie masz konta? Dołącz do nas
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Miasteczko South Park
Za Filmwebem:
"Grupa przyjaciół ze szkoły podstawowej naśladuje głównych bohaterów filmu dla dorosłych, co wywołuje ostry sprzeciw ich matek."

Jedna z moich ulubionych kreskówek z dzieciństwa. Jednakże filmu nie miałem okazji obejrzeć. Ktoś oglądał i może ocenić?
Odpowiedz

Witam ja polecam Zwierzogród super film
Odpowiedz

Witam jak dla mnie to FROZEN
Odpowiedz

Tematyka dotyczy South Parku a nie ulubionych filmów. Grafika nie powala ale na swój sposób da się lubić natomiast główny atutem aczkolwiek negatywnym są oczywiście przekleństwa ... jednak film ten ma coś co przyciąga tzn. serial a nie film Smile
Odpowiedz

(06-10-2019, 22:50)nostalgia.pl napisał(a): Grafika nie powala ale na swój sposób da się lubić
A no da się lubić, ale też cza się orientować co się dzieje. SP parodiuje chyba wszystko, od polityki po kino, więc nie każdy załapie ich humor.
(06-10-2019, 22:50)nostalgia.pl napisał(a): natomiast główny atutem aczkolwiek negatywnym są oczywiście przekleństwa ... jednak film ten ma coś co przyciąga tzn. serial a nie film Smile
Fakt czasami trochę przesadzają z tymi przekleństwami, ale na szczęście są dodawane w miarę do danej sytuacji a nie wciskane na siłę wszędzie.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości