Forum

Nie masz konta? Dołącz do nas
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Miami Vice
Przyznam że nie widziałem wszystkich serii, aby te pierwsze 2. Wracam wielokrotnie do sezonu pierwszego w szczególności. Fakt, faktem że Universal w końcu i w Polsce powinien ten serial wydać, co jak co ale "Miami Vice" powinno się nabyć bez problemu, w końcu gdy mówisz o latach 80-tych to jednak "Miami Vice" często się pojawia.
Odpowiedz

Od znajomego dostałem pilota na wydaniu DVD i parę innych odcinków i powiem jedno - film niszczy, szkoda, że wcześniej nie znałem go, ale liczę, że jakaś stacja TV wyemituje to. Świetny klimat lat 80 i główny duet.
Odpowiedz

A mówisz o filmie czy o serialu xd?

Jeśli chodzi o serial to fakt, że chyba nigdzie nie znalazłoby się drugiej takiej produkcji, a właściwie całego przedsięwzięcia, które promowałoby Miami, a w szczególności lata 80-te.
Odpowiedz

''pilota na wydaniu DVD i parę innych odcinków'' - Serial, pilot cz. 1 i 2 i dwa inne odcinki jeszcze.
Odpowiedz

(14-09-2015, 15:59)Goro Gondo napisał(a): film niszczy, szkoda, że wcześniej nie znałem go, ale liczę, że jakaś stacja TV wyemituje to. Świetny klimat lat 80 i główny duet.

To słowo film mnie wprowadziło w błąd. Stosunkowo trudno dostać się do tego serialu, a jest co podziwiać. Nie wiem czy przez jakąkolwiek produkcje przewinęło się tylu wyśmienitych aktorów - mówię tu o gościnnych aktorach.
Odpowiedz

W A-Team w rolach drugoplanowych też sporo znanych nazwisk się przewinęło choćby John Saxon.
Odpowiedz

Jeden z najlepszych seriali jakie oglądałem. Trudno, by kiedyś inny go przebił.
Odpowiedz

Wie może ktoś z Was gdzie można obecnie obejrzeć tego serial w TV. Inaczej kupię całą kolekcję na DVD, ale wolę się przedtem upewnić Smile
On and on, South of Heaven \m/\m/\m/\m/
Odpowiedz

Ostatnio sobie odświeżyłem serial, pomimo tylu lat wciąż wciąga niczym bagno Smile
Odpowiedz

Oglądałeś na TV Silesia, czy dorwałeś w Internetach? Jest kilka wersji lektorskich, ale większość niestety ssie, jak dla mnie właśnie słabe wersje lektorskie, z którymi niestety miałem do czynienia to największa wada serialu, jeśli tak to można określić.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości