Forum

Nie masz konta? Dołącz do nas
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Grand Theft Auto: Vice City
Raczej nie jestem osobą, która spędza każdą wolną chwilę na grach komputerowych, ale jest kilka tytułów, czy serii do których lubię wracać. Seria GTA niewątpliwie się do nich zalicza, w szczególności Vice City, chociażby ze względu na klimat Miami lat 80-tych i nawiązanie do takich produkcji jak: Miami Vice, Człowiek z Blizną, czy Życie Carlita.

Są tu może jacyś fani tej odsłony lub całej serii Grand Theft Auto?
Odpowiedz

Jak dla mnie to ta odsłona ma najlepszy klimat z całej serii.No i te smaczki poukrywane w całej grze,które wyłapie ta osoba która się wychowała w latach 80' Tongue
Odpowiedz

Ze wszystkich obecnie części serii Grand Theft Auto najbardziej cenię San Anderas oraz własnie Vice City. SA było oparte na latach 90, gangsterskich klimatach i hip hopie, czego bardzo nie lubiłem. Ale znalazłem na to sposób, ściągnąłem cały soundtrack z GTA VC, wgrałem do utworów gracza dodając kilkanaście utworów metalowych i dało się grać Smile  San Andreas miało niesamowitą grywalność oraz wielki świat który można było stale odkrywać, jak na tamte czasy to chyba nie było żadnej innej aż tak rozbudowanej gry. Do dzisiaj chętnie wracam do tego tytułu, tak samo zresztą jak do VC. Wcześniejsza część GTA mimo gorszej grafiki oraz grywalności miało najlepszy klimat wśród wszystkich części. Gorąca plaża, piękne kobiety, old schoolowe auta, oraz ta dyskotekowa muzyka lat 80- to było to co pokochałem w tej części od razu Smile
On and on, South of Heaven \m/\m/\m/\m/
Odpowiedz

W te nowsze nie grałem, na pierwszych dwóch to można powiedzieć, że wychowałem się. W podstawówce na informatyce każdy w to ciupał. Granie "do skuszenia" i następna osoba. Na kompie mam dwójkę do tej pory i czasem jeszcze se zagram Tongue.
Odpowiedz

A tutaj jeśli ktoś jeszcze miałby jakieś wątpliwości, do czego w głównej mierze nawiązuje gra.

[Obrazek: Scarface-et-les-jeux.jpg]

Swoją drogą - jakie produkcje filmowe lub serialowe kojarzą się wam z GTA: Vice City ?
Odpowiedz

(08-09-2015, 22:57)MarcinZ napisał(a): Swoją drogą - jakie produkcje filmowe lub serialowe kojarzą się wam z GTA: Vice City ?
Miami Vice i Człowiek z blizną.
Odpowiedz

https://www.youtube.com/watch?v=P6goG3ZbcVw
Dobre

Cytat:Na kompie mam dwójkę do tej pory i czasem jeszcze se zagram
Zainwestuj w nowego kompa i GTA: San Andreas Big Grin
Odpowiedz

Warto wspomnieć że nowa odsłona GTA najprawdopodobniej wróci do Vice City Big Grin
Odpowiedz

Niestety nawet V-ki nie ukończyłem, więc za 6-kę raczej się nie wezmę. Z chęcią pograłbym jednak w VCS na PC, lub jakąś specjalną, zremastereowaną edycję III czy Vice City, coś na podobę Godfather Don's Edition.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości