Forum

Nie masz konta? Dołącz do nas
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Warcraft 3: Reforged
Z pewnością większość z was kojarzy i miała kiedykolwiek styczność z firmą Blizzard oraz jej produktami. Fanom gier strategicznych Warcrafta 3 przedstawiać chyba nie trzeba. Po 18 latach korporacja postanowiła "odświeżyć" swój produkt i tak 29 stycznia 2020 r. miała miejsce oficjalna premiera WC 3 Reforged. 

Czy ktoś z was miał styczność z grą? Jak ją ocenia ?
Odpowiedz

Styczności jeszcze nie miałem, ale co wyczytałem to lepiej sobie darować. Ta gra nie ma nic wspólnego z tym co twórcy obiecali...
Odpowiedz

O widzę, że już miałeś okazję zapoznać się z "nieprzychylnymi" opiniami krążącymi w sieci. To teraz dodam coś od siebie.

Reforge'a - jako tako nie mam i nie grałem, niestety mam/miałem Warcrafta 3 na Steam i po wyjściu Reforge'a Blizzard zapodał przymusową łatkę. Po tej aktualizacji - wizualnie uległo zmianie Menu Gry - usunięto kampanie, misje, mapy tworzone przez samych graczy - w ogóle nie ma takiej opcji, by rozegrać taką grę, gra w sieci praktycznie stała się niemożliwa, dodatkowo zmieniono dubbing na nowszy - który jest w Reforge, a który jest tak chujowy, że nie mieści się w żadnej skali ocen. To, co od kilku lat wyprawia Blizzard to festiwal żenady i pożogi. Reforge'a oczywiście nie kupię, aktualnie bazuję na starej łatce - bodajże 1.21. Akurat o tyle o ile niewiele gram w gry, to jednak starego WC 3 mam blisko serca. Szkoda, że twórcy idą w kierunku autodestrukcji.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości