Forum

Nie masz konta? Dołącz do nas
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Błędy na Forum 2019/2020
1. Wysyłanie zgłoszeń, wyskakuje mi 
Cytat:post nie istnieje lub nie można go zgłosić
2. Nie działa dodawanie załączników.
Odpowiedz

Dzięki za info, niestety to forum jak i strona posiada sporo błędów, sam nie mam czasu ani niestety ochoty, by grzebać w kodzie źródłowym, postaram się po świętach zrobić taki rachunek sumienia i zebrać do kupy wszystkie problemy i komuś zlecić naprawę. Z tego co pamiętam jest też problem przy edycji postów, jeśli jeszcze coś nie gra, daj znać, dawaj znać w tym temacie, będę wdzięczny, bo łatwiej będzie komuś ogarnąć kilka/kilkanaście tematów na raz, niż zlecać co kilka dni po 2-3 błędy.

Zmieniam też temat, by można było na bieżąco się wypowiadać.
Odpowiedz

Fakt, z edycją też jest problem, po kliknięciu w edycje cza zjechać na sam dół strony Big Grin
Odpowiedz

Mam problem z dodaniem zdjęcia poprzez link a dokładnie nie chce sie wyświetlić.
Odpowiedz

(31-01-2020, 05:18)Dred napisał(a): Mam problem z dodaniem zdjęcia poprzez link a dokładnie nie chce sie wyświetlić.

Hmm to akurat dziwne, ale wrzucasz zdjęcie normalnie przez edytor, czy wklejasz jakiś gotowy kod html i podmieniasz to co w odnośniku http? Bo u mnie ta pierwsza metoda działa bez zarzutu...
Odpowiedz

Problem już rozwiązany na szczęście nie dotyczyło to naszej strony a serwera na którego wrzucałem zdjęcie Wink
Odpowiedz

OK dzięki za informację. Niestety serwisy oferujące hostingi obrazów/filmików dość często przeżywają problemy/awarie a obrazy stosunkowo szybko są wygaszane, by nie zapychać miejsca na serwerach, więc jak widać trzeba mieć też te kwestie na uwadze.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości