Forum

Nie masz konta? Dołącz do nas
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
A lata 80-te?
Zadziwiające jest to, że strona reklamuje się latami 70, 80, 90-tymi ale ja naprawdę tu widzę lata 90-te Smile
To ciekaw jestem jakie kreskówki pamiętacie z lat 70-tych lub 80-tych ....

Zacznę pierwszy ... "Biały delfin Um", "Wojna planet" (Załoga G), Sindbad, Pszczółka Maja ...
Odpowiedz

(25-09-2019, 07:14)nostalgia.pl napisał(a): Zadziwiające jest to, że strona reklamuje się latami 70, 80, 90-tymi ale ja naprawdę tu widzę lata 90-te Smile
To ciekaw jestem jakie kreskówki pamiętacie z lat 70-tych lub 80-tych ....

Zacznę pierwszy ... "Biały delfin Um", "Wojna planet" (Załoga G), Sindbad, Pszczółka Maja ...

Myślę, że powód jest dość prosty. Stosunkowo wiele osób swego czasu tworzących ten portal i forum, w tym ja Smile, urodziło się na początku lat 90-tych. Jeśli chodzi o filmy i muzykę, to mimo wszystko wydaje mi się, że jednak przeważają lata 80-te, przynajmniej u mnie, bo większość kaset VHS i płyt winylowych mam właśnie z tego okresu. W każdym razie zachęcam do uzupełnienia bazy wiedzy o nasze braki Smile i przy okazji witam w naszych skromnych i zakurzonych progach.
Odpowiedz

A dziękuję ... szkoda tylko że to forum jest mało odwiedzane ... no cóż ... kilka tematów podrzucę ... przy okazji moja strona się zareklamuje ... mam nadzieję że ktoś podejmie tematykę tego co działo się w latach 80-tych względnie 70-tych Smile
Odpowiedz

Ja akurat z lat 80' jestem Tongue ale jak miał bym wymieniać bajki z tych lat to mógł by być problem Tongue
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości