Forum

Nie masz konta? Dołącz do nas
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Critters Attack! / Critters 5
Nie jest to może zapowiedź ( film miał premierę kilka dni temu ) ale nie wiedziałem gdzie wcisnąć.
[Obrazek: MV5BYzIzYTY0N2UtNDI5Ni00OTM4LTkyMTUtMDQ1...478649.jpg]
Kraj: USA (2019)
Reżyseria: Bobby Miller
Obsada: Tashiana Washington, Jaeden Noel, Dee Wallace
Dystrybutor: brak
Premiera: 23.07.2019 - Świat
Cytat:Bo mamy tu i powrót legendarnej Dee Wallace, która występowała w jedynce (oraz w takich ważnych dla gatunku filmach jak „Skowyt”, „E.T.” czy „Cujo”), i powrót gigantycznej crittersowej kuli, miażdżącej wszystko, co stoi na jej drodze, znanej z dwójki, a klimat horroru o spokojnym amerykańskim miasteczku, które musi się zmierzyć z inwazją z kosmosu też wyraźnie nawiązuje do niezrównanego pierwszego filmu Hereka.

No i tyle mi styknie by wiedzieć co będe wieczorkiem oglądać Big Grin, nie spodziewam się cudów na kiju, ale to są Crittersy Heart
Odpowiedz

Crittersów dawno nie oglądałem, ale zwiastun nie wygląda nazbyt zachęcająco, serial z tego roku Critters: A New Binge - został mocno zaorany przez rzesze fanów, więc zapewne szykuje się powtórka z rozrywki. Efekty są naprawdę mierne, jeśli obejrzę to wpierw jednak powtórzę całą serię, by mieć jakiś szerszy obraz całości.
Odpowiedz

Ostatnio se obejrzałem i... po 40min OFF
Nie z tego powodu że efekty słabe ( duży plus to że zachowano oryginalny wygląd Crittersów, zapewne ta same technologia została użyta ), ale gra aktorska jak i same dialogi to jakaś kpina. Do tego jeszcze dodano rodzinny dramat i wyszła straszna kupa. Obecnie jestem w stanie wymienić tylko trzy plusy
1. To że znów się pojawiły
2. Wygląd Crittersów
3. Powrót znanej aktorki
Reszta to same minusy, już ten serial był lepszy, było można chociaż się pośmiać Big Grin
Odpowiedz

No to dobrze wiedzieć na przyszłość, szkoda że tak po macoszemu potraktowano tę markę, do której większość osób ma ogromny sentyment, nie ukrywam, że tego się spodziewałem, jakiś czas temu także oglądałem serial i już wówczas widziałem, że twórcy idą w niepożądanym kierunku, z tego co mówisz film jest jeszcze słabszy, także nie wiem czy ma jakikolwiek sens tracić czas na seans, no chyba że zafunduje ktoś jakąś emisję w tv, ale nic na siłę.
Odpowiedz

Pozostaje mieć nadzieję na to że kiedyś powrócą w Glorii Chwały Smile
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości