Forum

Nie masz konta? Dołącz do nas
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Obi-Wan vs Vader - Zremasterowana scena.
Jeśli ktoś jest ciekaw jak by mógł wyglądać pojedynek Obi Wana i Vadera po odświeżeniu.

Jak dla mnie wyszło to kapitalnie Big Grin
Odpowiedz

Jeśli to jakiś fanmade, to ktoś zrobił kawał dobrej roboty. Pod względem technicznym prezentuje się to bardzo dobrze. Zawsze uważałem, że właśnie ta walka, była najsłabsza - bo m.in. zbyt krótka - w starej trylogii.
Odpowiedz

(25-06-2019, 16:50)MarcinZ napisał(a): Zawsze uważałem, że właśnie ta walka, była najsłabsza - bo m.in. zbyt krótka - w starej trylogii.
Szczególnie jak na spotkanie mistrza z uczniem po latach, rozumiem że Obi-Wan chciał powstrzymać Vadera, ale walka mogła by być dłuższa.
Odpowiedz

Dla mnie zbyt słaby montaż jakby krzyżówka filmu z cutsccenką z gry komputerowej. Zdecydowanie oryginału z '77 grafika komputerowa nie zastąpi.
Rozumiem że scena mogłaby być dłuższa, bardziej spektakularna bo to bardzo ważna walka ale jeśli ją jeszcze dzisiaj urozmaicać to zrobić to naturalnie, jak za starych czasów by sie nie rzucało w oczy to sztuczne cga
Odpowiedz

(23-07-2019, 17:07)Dred napisał(a): Dla mnie zbyt słaby montaż jakby krzyżówka filmu z cutsccenką z gry komputerowej. Zdecydowanie oryginału z '77 grafika komputerowa nie zastąpi.
Rozumiem że scena mogłaby być dłuższa, bardziej spektakularna bo to bardzo ważna walka ale jeśli ją jeszcze dzisiaj urozmaicać to zrobić to naturalnie, jak za starych czasów by sie nie rzucało w oczy to sztuczne cga

W tym problem, że dziś w dobie tak zaawansowanej technologii komputerowej, nikt raczej nie będzie brał się za analogi, gumiaki itp., no chyba że prawdziwy koneser, ale musi się liczyć z "mniejszym zyskiem", bo CGI pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. Co więcej, coraz większa liczba aktorów i aktorek grających przede wszystkim w wysokobudżetowych filmach - odmawia udziału w scenach kaskaderskich i podobnie im potencjalnie niebezpiecznych. Pamiętać też trzeba, że to jakaś fanowska reprodukcja i jak dla mnie fajnie, że ktoś w zakresie swoich możliwości próbuje z tym eksperymentować. Czy słaby montaż? Trudno mi ocenić, bo nie wiem jakim zapleczem dysponują autorzy, podejmujący się reedycji. Ale podobnie jak ty, również nie przepadam za CGI - w szczególności nadgorliwym.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości