Forum

Nie masz konta? Dołącz do nas
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dred - zbiory filmów
Tak na początek najcenniejsze dla mnie jak i za pewne dla was :Smile Najfajniejsza jest świadomość że prawdopodobnie co roku jeszcze przez 5 lat ta kolekcja ma się powiększać o następny film Smile

[Obrazek: 3f42189f3b6bf132gen.jpg]

Z "Wojen Klonów" mam tylko jedno pudełko z odcinkami 1-5. Ale to mi wystarczy bo dla mnie to tylko animacja dla dzieci dużo nie wnosząca, choć warto zawsze obejrzeć pomiędzy II a III epizodem Wink Myślę że ta jedna płytka z animowanych wystarczy bo tych odcinków jest zbyt sporo.
Odpowiedz

Zapowiada się nieźle. Póki co pozostaje mi życzyć Ci powodzenia w uzupełnianiu kolekcji. Co do Wojen Klonów, to oglądałem zaledwie kilka odcinków i moim zdaniem jest ona bez polotu - także lepiej zainwestować kesz w coś bardziej kultowego.
Odpowiedz

Tak nie opłaca mi się wydawać po 20 zł za każdą głupią pojedynczą płytkę z kilkoma bajecznymi odcinkamiBig Grin a jest ich chyba ze 120 więc trochę bym wydał Wink chyba że bym znalazł gdzieś na sprzedaż wszystkie zgromadzone po tańszej cenie Smile

Jeszcze o czym marzę najbardziej to mieć te prawdziwe, oryginalne 4, 5, 6 na VHS Smile Więc jakby ktoś posiadał możemy się dogadać Big Grin
Odpowiedz

No życzę Ci powodzenia, może tutaj Klik! coś znajdziesz ?

Daj znać, w razie czego będziemy szukać dalej Smile
Odpowiedz

Na olx chyba najłatwiej wylukać Wink nie wierzę że ktoś tam ma te 3 części za 25 zł widać że nieźle się na tym niezna Big Grin
Odpowiedz

Być może kolekcjoner z przypadku Smile albo jeszcze lepiej - mimo woli Smile
Odpowiedz

Czy to nie jest przypadkiem ta limitowana edycja starej trylogii w której dodatkach były oryginalne wersje filmów sprzed reedycji jednak w fatalnej jakości?
Chcę aby kraj kochał nas tak jak my go kochamy!
Odpowiedz

Wydania Star Wars od Imperial są warte 2 zł, lepiej poszukać z Art Video Service albo Guild.
Odpowiedz

(16-07-2016, 11:13)MarcinK napisał(a): Czy to nie jest przypadkiem ta limitowana edycja starej trylogii w której dodatkach były oryginalne wersje filmów sprzed reedycji jednak w fatalnej jakości?

@MarcinK - Jest to wersja specjalna z '97 zdaje się, ta z reedycji jest po roku 2000, ale ta druga praktycznie nic nie wnosiła.
@Kr00kiet - Od Guilda dostać wydania Star Wars to chyba graniczy z cudem?!
Odpowiedz

Od Guilda widziałem jakoś z 3-4 aukcje, więc da się złapać.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości