Forum

Nie masz konta? Dołącz do nas
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pokaż nowe wątki/posty oraz bez odpowiedzi
Albo jestem ślepy i nie ma takich zakładek jak "pokaż nowe posty,wątki,bez odpowiedzi" albo ich poprostu nie ma a by się przydały Smile
Odpowiedz

"Najnowsze wątki" widoczne są po prawej stronie - jako "najnowsze tematy". Co do "najnowszych postów", przez jakiś czas były dostępne, także jako osobny panel po prawej stronie, niestety wkrótce potem wyłączyłem panel, bo troszku się chaos porobił.

Co do "bez odpowiedzi" - faktycznie u nas tego nie ma. Być może cała propozycja jest godna rozważenia, ale troszkę w innej formie, niż było to wcześniej. Przy najbliższej okazji podpytam się jeszcze administratora technicznego w tym temacie. W każdym razie dzięki za propozycję. Będę na bieżąco informował w sprawie, ale może wcześniej niech jeszcze ktoś się wypowie w temacie, żebym wiedział mniej więcej jaki miałoby to mieć kształt.
Odpowiedz

A pozwolę se odświeżyć temacik Tongue
Odpowiedz

@chrumcio - A można wiedzieć w jakim celu? Smile Nowe tematy masz po prawej stronie, na stronie głównej forum, najnowsze wątki masz na samym dole, nad stopką - jako ostatnio aktywne tematy. Po wejściu w dany wątek na czerwono wyświetlają się "nieczytane przez Ciebie posty" Smile
Odpowiedz

Dla wygody Tongue
Zawsze wolałem kliknąć "Pokaż nowe posty / tematy" Smile
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości