Forum

Nie masz konta? Dołącz do nas
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Łebski Harry
Kolejna bajka, tym razem francusko-angielskiego pochodzenia. Pierwszy raz emitowana w latach 1984-87, za dzieciaka obejrzałem chyba wszystkie odcinki. Jeśli dobrze pamiętam oglądałem na TVN i chyba jeszcze na TVP 2, aczkolwiek w latach 90-tych dość łatwo można było ją znaleźć także na dedykowanych stacjach.

Jeśli dobrze pamiętam każdy odcinek opowiadał 2 historie - jedna dotyczyła przygód kota Harry'ego - kota przypominającego z wyglądu Garfielda, 2-ga zaś tzw. kociego gangu, na czele którego stał kot o zabawnie brzmiącym imieniu - Riff-Raff.

Serial był swego czasu chętnie i często emitowany, miał też swoje grono widzów. Oczywiście na plus świetny motyw muzyczny - były 2 wersje, osobiście od zawsze preferowałem tę "bogatszą instrumentalnie".

Odpowiedz

Przypomniałeś mi o tym serialu. Pamiętam, że jak po raz pierwszy zobaczyłem tę kreskówkę to wziąłem ją za jakąś podróbkę Garfielda, ale stopniowo coraz częściej zacząłem to oglądać Big Grin . Najbardziej zawsze lubiłem epizody właśnie z Harry'm - zabawna postać, do tego świetnie zdubbingowama. Koty ze złomowiska też były fajne, choć ich głównym problemem było zadowolenie dziewczyny szefa gangu co mnie zaczęło nudzić i moim zdaniem o wiele bardziej wolałem ich we wspólnych występach z Harry'm bez szefa gangu (najbardziej z tej trójki lubiłem tego "Poetę" Big Grin ).
Odpowiedz

(27-06-2016, 15:32)kryst007 napisał(a): Przypomniałeś mi o tym serialu. Pamiętam, że jak po raz pierwszy zobaczyłem tę kreskówkę to wziąłem ją za jakąś podróbkę Garfielda, ale stopniowo coraz częściej zacząłem to oglądać Big Grin

Też odniosłem takie pierwsze wrażenie, byłem pewien, że jest to kolejny ser. animowany o przygodach Garfielda. Oglądałem dość dawno temu, a serial zaskoczył mnie na pozytyw, jeśli się nie mylę kiedy po raz pierwszy zetknąłem się z tą kreskówką, to emitowana była zaraz po Grubym Albercie, to były czasy...
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości