Forum

Nie masz konta? Dołącz do nas
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Marcink- Kolekcja filmów i nie tylko
Nie będę gorszy i założę temat o mojej kolekcji.
Co prawda moja kolekcja DVD nie jest jakaś obszerna, ale mam starannie dobrane tytuły.  Wink

[Obrazek: 1533c7b6845950eagen.jpg]

[Obrazek: 2679da9c1998da13gen.jpg]

[Obrazek: 1acb976215c6dc00gen.jpg]
Chcę aby kraj kochał nas tak jak my go kochamy!
Odpowiedz

Nie jest źle Smile. Całkiem fajnie to wygląda i spoko tytuły na półce. Wiele z tych wydań również posiadam. A tak zapytam - gdzie "Alien" z Newsweeka? Wiem, że miałeś, bo też sobie kupowałem w tym samym czasie.

P.S - Kto czyta Uniwersalnego Żołnierza na tym DVD?
Odpowiedz

Cytat:gdzie "Alien" z Newsweeka? Wiem, że miałeś, bo też sobie kupowałem w tym samym czasie. 
Gdzieś w szufladzie. Pudełko nie jest specjalnie ładne więc...

Cytat:P.S - Kto czyta Uniwersalnego Żołnierza na tym DVD?
Nie pamiętam.
Odpowiedz

Właśnie okładka "Aliena" była całkiem fajna - inna niż wszystkie inne.
Odpowiedz

Gry na PS2 i płyty CD z muzyką
[Obrazek: 06a6ee5dbd953b01gen.jpg]

I część książek:
[Obrazek: 9187a94ac440c639gen.jpg]

Cytat:Właśnie okładka "Aliena" była całkiem fajna - inna niż wszystkie inne.
Jakoś mi się średnio podoba
Odpowiedz

A jak Godzilla od Monolithu ? Dystrybutor taki sobie, nie wiem czy na DVD są inne wersje?
Odpowiedz

Monolith wydało jedynie "Final Wars" i dość kiepsko. Tz.dźwięk, obraz dobry, ale począwszy od tłumaczenia wszystko leży. Na TV PULS ta sama wersja była nadawana. Lektor fajny - Jan Wilkans. Na TVP była lepsza wersja "Final Warsa" - tłumaczenie milion razy lepsze, ale czytał Paweł Straszewski.
Odpowiedz

Ja to wydanie dość dobrze oceniam, jedyny poważny minus to beznadziejne tłumaczenie na płycie z dodatkami.
Odpowiedz

Właśnie tego się obawiałem, tj. miałem takie przeczucie, dlatego wolałem spytać. Ja już od jakiegoś czasu staram się omijać szerokim łukiem wydania Monolithu, kilka razy się naciąłem, dlatego z dwojga złego jestem w stanie darować sobie polskich wydawców.

Widzę też na kilka pozycji książkowych od Lema - i to się chwali, nawet bardzo. Za dzieciaka bardzo się fascynowałem jego twórczością, mimo, że później poszedłem w zainteresowaniach książkowych w innym kierunku, do sentyment pozostał.

A co do muzyki, bo nie zauważyłem jakichś konkretnych zespołów, nazw albumów ?
Odpowiedz

Cytat:A co do muzyki, bo nie zauważyłem jakichś konkretnych zespołów, nazw albumów ?

Nic szczególnego ot różne płyty kupione w kioskach 2 razy Ich Troje, Stachursky, coś z RMF, soundtrack z Pul Fiction (kaseta aktualnie w samochodzie), Golec Uorkiestra, Bajm...
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości