Forum

Nie masz konta? Dołącz do nas
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Goro Gondo - kolekcja VHS
Postanowiłem, że będę co jakiś czas zarzucał zdjęcia poszczególnych kaset w jakimś tam zestawieniu. Na dziś filmy ze Sylvestrem i filmy z Jeanem:

[Obrazek: 8294541b1ee89960med.jpg]
[Obrazek: dc440b2204b3e8d0med.jpg]

No i tak - filmy ze Stallone czytają:
Rocky II - Tomasz Knapik
Rocky III - Tomasz Knapik
Rocky IV- Tomasz Knapik
Cobra - Tomasz Knapik
Rambo III - Lucjan Szołajski 
Na Krawędzi - Tomasz Knapik
Tunel - Jerzy Rosołowski
Rambo 2 - Lucjan Szołajski
Rocky V - Jerzy Rosołowski 
Rocky I - Lucjan Szołajski
Specjalista - Władysław Frączak

Filmy z Van Damme:
Nagła Śmierć - Janusz Kozioł
Strażnik Czasu - Lucjan Szołajski
Quest - Lucjan Szołajski
Uciec, ale dokąd? - Lucjan Szołajski
Podwójne uderzenie - pirat, lektor nieznany
Nieuchwytny Cel - Jerzy Rosołowski
Lwie Serce - Marek Gajewski

Cholera, zapomniałem do zdjęcia dać "Krwawy sport" - ale przy jakiejś okazji dam zdjęcie tej kasety. Na zdjęciu widać same oryginały, a mam jeszcze sporo piratów bez okładkowych (tutaj jest jeden okładkowy) i dziesiątki nagrań z TV.

Zapomniałem o tych dwóch kasetach, więc od razu dodaję, żeby nie zapomnieć znów Big Grin
[Obrazek: fc464a79b4761b7amed.jpg]

Krwawy Sport - Tomasz Knapik
Osadzony - Lucjan Szołajski
Odpowiedz

Ciekawa kolekcja, mnie zawsze rozbawiała okładka Osadzonego. Stallone wygląda jak ponad 2 metrowy, napakowany gigant.
Odpowiedz

Dzięki Smile

Okładka jak okładka - głównie zawartość się liczy Tongue. Chociaż zdarzały się kasety, które kupowało się ze względu właśnie na okładkę, czy jakiś inny szczegół techniczny.
Odpowiedz

Piękna kolekcja Stalloniaków, zazdroszczę Osadzonego jak i niektórych wydań Rocky'ego.
Odpowiedz

Fajne VHS-y, kolekcja godna prawdziwego pożeracza kaset Smile
Odpowiedz

Teraz dopiero dostrzegłem, gdzie się podział "Over the Top", którego zresztą bardzo Ci zazdroszczę, bo znaleźć ten film na VHS ostatnio graniczy z cudem.
Odpowiedz

Dzięki.
Ale "Over the Top" niema na zdjęciu, bo nie mam na oryginale tego. Jedynie na piracie bez okładkowym gdzieś.
To idąc za ciosem zarzucam dziś zdjęcie cyklu "Szklana Pułapka" i "Zabójcza Broń"

[Obrazek: 672eda5c74f817b4med.png]
[Obrazek: c93a1c0d69d7f0cemed.png]

Szklaną czytają:
Szklana Pułapka- Stanisław Olejniczak
Szklana Pułapka 2- Tomasz Knapik
Szklana Pułapka - Tomasz Knapik
Szklana Pułapka 3 - Tomasz Knapik
W dużym pudełku po trójce znajduje się pirat części drugiej jako "Brutalna śmierć 2" - w takim pudełku go dostałem i w takim trzymam.

Zabójcza:
Zabójcza Broń - Lucjan Szołajski
Zabójcza Broń 2- Janusz Szydłowski
2x Zabójcza Broń 3 - Maciej Gudowski
1x- Zabójcza Broń 3- pirat, lektor nieznany (ta kaseta w dużym pudełku) - tytuł: "Śmiercionośna Broń 3".

Trójkę od Warner mam zdublowaną, ale jeden egzemplarz jest bardzo zniszczony. Odsprzedałbym komuś, ale nie chcę dziadostwa dawać. W tym dużym pudełku dostałem wersję piracką - okładka nie wiem, czy pochodzi z jakiegoś wydania innego, czy po prostu pirat z taką chodził.
Odpowiedz

Cytat:Ale "Over the Top" niema na zdjęciu, bo nie mam na oryginale tego. Jedynie na piracie bez okładkowym gdzieś.
Serio? Kurczę, mi się wydawało, że posiadałeś okładkowego pirata wydanego przez Videotronic z Niemieckim dubbingiem.
Odpowiedz

Mam jakąś wersję z niemieckim dubbingiem - ale przegrywaną jedynie, na kasecie tytuł wypisany jest odręcznie. Dubbing niemiecki i czyta Stanisław Heropolitański. Ale na zdjęciu nie dawałem tego.

P.S - myślałem, że bez okładki to chodziło.
Odpowiedz

Z tego co wiem, to były dwa wydania pirackie Over the Top, jedno zostało wydane przez Spich a drugie przez Videotronic, i to drugie posiada Niemiecki dubbing. Na blogu widziałem fotkę właśnie Over the Top, ostatnio chciałem jeszcze raz ją obczaić, ale link do fotki wygasł.
Tak swoją drogą, to jestem ciekaw, czy Over the top doczekał się legalnego wydania na VHS, bo ja jeszcze takowego nie widziałem.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości