Forum

Nie masz konta? Dołącz do nas
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Counter-Strike
[Obrazek: Counter-Strike_screenshot.png]

Jedna z najpopularniejszych strzelanek w ostatnich latach. Szczyt popularności na tą grę przypadał jak byłem w gimnazjum. Wtedy wszyscy mieli obsesję na punkcie CS. Na informatyce to wiecznie tworzyło się serwery i rozgrywki trwały. Dziś nieco ucichło o CS, ale wiele osób zachwyca się CS:GO - ale nie znam tej wersji gry i jak na razie nie miałem żadnej styczności z nią. 

CS jest całkiem fajny, chociaż znam lepsze gry w podobnym klimacie. Gra się OK, ale małym nieudogodnieniem jest np., że niemożna zajmować pojazdów. Mamy wiele plansz i poziomów i kilka jest całkiem fajnych, ale mimo ich dużej ilości to tylko nieliczne są jakieś ciekawsze, bo większość na jedno kopyto jest.

Zawsze dla mnie najciekawsze były mapki/serwery z kategorii "Rats" gdzie grało się miniaturkami i CS "Paintball". 

Jedna z mapek "Rats":
[Obrazek: hqdefault.jpg]

I jedna z mapek "Paintball" :
[Obrazek: hqdefault.jpg]
Odpowiedz

Przypomina mi się kawał mojego dzieciństwa, czasy jak jeszcze Internet nie był tak spopularyzowany w Polsce i chodziło się do kafejek ze znajomymi. Kilka godzin minęło raz, dwa. Battlefield 1942 też się cieszył popularnością i seria Quake oczywiście.
Odpowiedz

U nas bijatyki głównie były popularne i wszystkie stare GTA. Potem całe gimnazjum królował CS.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości