Forum

Nie masz konta? Dołącz do nas
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ciekawy premiery w TV
Wypisujcie jakieś ciekawe premiery w TV. Ja wyłapałem dwie:

19 lutego - "World War Z" - w TVN o 20:00. Byłem na tym filmie w kinie i z tego co pamiętam to był całkiem fajny. Tyle, że chyba PG-13 grało na niekorzyść jego. Ale klimat był nawet fajny, no i film trzymał w napięciu. Wtedy efekty robiły wrażenie, pytanie, czy teraz w TV będą zachwycały. 

28 lutego - "Terminator: Genisys" w HBO o 20:10. Jak z filmem było każdy wie, ale chętnie bym obejrzał, bo choć nie jest w połowie tak dobry jak jedynka, czy dwójka to fajnie się oglądało i dość przyjemnie. W takich chwilach żałuję, że HBO nie odbieram. 

Jak wyłapiecie coś ciekawego to piszcie.
Odpowiedz

6 marca - "RoboCop" (2014) - TVP2, 20:05 - Film słaby, ale może zdecyduję się na powtórkę. Chociaż lepiej jakby oryginał z Łukomskim wyemitowali.

6 marca - "Plan Ucieczki" - TV PULS, 20:00 - Sylvek i Arnie uciekają z więzienia - chętnie zobaczę.

7 marca - "Szklana Pułapka 5" - Polsat, 20:05 - Mam wersję z Borowcem i wątpię bym potrzebował innej, bo film i tak i tak marny. Może jakby Knapik przeczytał to ciut lepiej by było.

6 marca na TV4 jest także "Krzyk 4" o 20:00, ale to już leciało na Stopklatka TV zdaje się. Pozostałe filmy to premiera na kanałach ogólnodostępnych.
Odpowiedz

Plan ucieczki na pewno obejrzę. A co do Szklanej Pułapki - 4-kę Polsat ostatnio pominął? Nie przypominam sobie, żeby emitowali podczas ostatniej powtórki serii?
Odpowiedz

Bo oni osobno ją puszczają - nie mam pojęcia czemu. Najpierw leci 1-3, za parę miesięcy dopiero 4.0. Albo na odwrót. Podobnie robią np. z "Terminatorem 3" i "Terminatorem: Ocalenie".
Odpowiedz

Jutro o 20:10 na Polsacie premiera filmu "Wolverine" - chyba najlepszego filmu z uniwersum "X-Men". Przynajmniej jak dla mnie. Chociaż CGI i PG-13 często daje się we znaki, to jednak cała historia jest całkiem fajna i ładnie sfilmowana. Ciekawe kto to czytał będzie, ja mam na DVD i Piotr Borowiec.
Odpowiedz

Może i nie na temat, ale serio, podoba Ci się "Wolverine"? Fani X-Menów chcą wykończyć twórców tego czegoś za krzywdę jaką wyrządzili Deadpoolowi i Wolverinowi. Polecam obejrzeć nową sagę bo jest dużo lepsza.
Odpowiedz

Ja nie mówię o "Genezie" bo ona na serio jest słaba, ale o "Wolverine" z 2013r, gdzie Logan udaje się od Japonii.
Odpowiedz

Aaaaaaa... Sorry, mój błąd, nie wiem czemu wziąłem "Wolverine"za Genezę. No nic, kończę offtop.
Odpowiedz

Spoko Smile. Nic się nie dzieje.

Swoją drogą Polsat to chyba ma jakiś kontrakt z producentami "X-Mena", bo wszystkie części oni emitują non-stop.

Edit:
Sprawdziłem - leci ten film na Polsacie i czyta P.Borowiec. Podejrzewam, że to ta sama wersja co na DVD. Zauważyliście, że ostatnio prawie wszystko co jest odnowione/premierowe leci z wersji DVD?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości