Forum

Nie masz konta? Dołącz do nas
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Unikalne emisje w TV
"System" dawniej chyba emitowało TVP, kilka lat wstecz. Ale do końca pewny nie jestem.
Jak czytał Paweł Straszewski to ustawiłbym napisy. Nie wiem, czy jest jakakolwiek jego czytanka, którą bym przetrawił.
Odpowiedz

(12-02-2016, 10:19)Goro Gondo napisał(a): "System" dawniej chyba emitowało TVP, kilka lat wstecz. Ale do końca pewny nie jestem.
Jak czytał Paweł Straszewski to ustawiłbym napisy. Nie wiem, czy jest jakakolwiek jego czytanka, którą bym przetrawił.

No właśnie film wcześniej mi jakoś nigdy nie mignął na innych kanałach. A co do lektora to zgadzam się, ostro zamulał produkcje, niektóre istotne kwestie całkowite pominięte w tłumaczeniu.
Odpowiedz

Jeszcze do niedawna na Polsacie/TV4 byli puszczani "Pogromcy duchów" w wersji 4:3 i czytani przez Brzostyńskiego. Niestety w zeszłym roku zmieli tą wersję na Olejniczaka (który jak dla mnie nie nadaje się do tego wcale).
Przypomina mi się też jak w grudniu 2012 na TVN był puszczany "Quest" w 4:3, ale nie pamiętam kto czytał.
Odpowiedz

Zgadza się "Quest" bylo w 4:3 w 2011, 2012 i chyba w 2013. Czyta Piotr Borowiec. "Pogromców" też podziwiałem, że tak długo nadają w starej wersji, a tu nagle dali taką zjebaną...żal na to patrzeć.
Odpowiedz

Godzilla kontra Kosmogodzilla- TVP 2001 rok, Polska premiera i jedyna emisja w historii.
Chcę aby kraj kochał nas tak jak my go kochamy!
Odpowiedz

Rozmawiamy tutaj o unikalnych wersjach, które emitowane są NADAL. A Kosmogodzilla emitowana była w 2001, tylko jeden jedyny raz i prawa dawno już wygasły, więc ciężko to zaliczyć jako "unikat emitowany w TV"^^. Można by stworzyć wątek "Unikalne nagrania" i tam by się to kwalifikowało, ale po co? Lista byłaby niewyobrażalnie długa i każdy miałby z setki tytułów do wypisania.

Swoją drogą chętnie zobaczyłbym powtórkę w HD (z tym, żeby i tą wersja czytał Lelek), ale w telewizji pracują debile i niedorozwoje, więc niema na co liczyć.
Odpowiedz

W sumie można podpiąć pod temat emisje, które jeszcze kiedyś miały miejsce, a dziś już ich nie ma, lub stworzyć coś nowego. Pod pewnym względem jest to unikat, skoro była tylko 1 emisja w historii. Generalnie szkoda, że tylko 1.
Odpowiedz

Jakoś trzeba będzie to rozdzielić na unikalne wersje, które nadal są puszczane i emisje unikalne archiwalne, już od dawna nie puszczane. Ale trzeba pomyśleć nad tym, by miało to ręce i nogi. Można by np. w dziale o dystrybucji/lektorach dać jeszcze kategorię telewizja i tam zamieszczać wszystko co z nią związane - premiery TV/unikaty w TV/ minione emisje itd. Jak myślicie?
Odpowiedz

Ostatnio przerzucając kanały w TV przewinęło mi się "Pożegnanie z Afryką" w wersji 4:3 na TVP Kultura (Lektor: Maciej Gudowski).
Odpowiedz

A ja oglądałem ostatnio po raz kolejny "Wodny świat". I tu pytanie. Dawno filmu nie widziałem, ale wydaje mi się, że TVP zarzuciło "inne" tłumaczenie, przynajmniej takie odniosłem wrażenie. Ktoś coś wie w temacie?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości