Forum

Nie masz konta? Dołącz do nas
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Do obejrzenia / odświeżenia
Taki luźny temat - co w najbliższym czasie planujecie obejrzeć, bądź odświeżyć po latach nieoglądania. Ja planuję w któryś dzień zobaczyć "Łowcę Jeleni" - po raz pierwszy. Na DVD leży już od daaawna, ale jakoś nigdy nie chciało mi się oglądać tego. I nie wiem, czy brać się za "Misję" z De Niro, też leży szmat czasu, ale jak ostatnio do tego podchodziłem to film znudził mnie i wyłączyłem jeszcze przed połową. Ale to było za gówniarza gdzieś ponad 10 lat temu. Może teraz będzie inaczej? Podobnie miałem z "Czasem apokalipsy" - za pierwszym razem też nie "chwyciłem" tego filmu i wyłączyłem po 40-50 minutach, ale jak pół roku temu odpaliłem ponownie to zniszczył mnie totalnie - w znaczeniu pozytywnym. 

Muszę sobie też odświeżyć "Pianistę" - w całości oglądałem kupę lat wstecz. W liceum na Polskim facetka nas katowała tym w jakiejś wersji podpiepszonej z neta w kiepskiej jakości. Z czego połowa była przewijana itd. W szkole to nie oglądanie, potrafią co najwyżej obrzydzić jakiś film. "Pianista" też leżakuje na DVD, ani razu jeszcze nie odtwarzany.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości