Forum

Nie masz konta? Dołącz do nas
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Kr00kiet] Kolekcje kaset VHS
Aha - no to ciekawe, u mnie i na nowym i na starym brakuje lektora w tym miejscu. Dopiero wpada nie wiadomo skąd podczas sieczki w domu Milesa. Wychodzi, że byłby 3 wydania.
Odpowiedz

Nowe nabytki:
[Obrazek: gM9Dswv.jpg]

Niestety za "Don't go in the Woods" dość dużo przepłaciłem z własnej głupoty będąc pod wpływem %%.
Odpowiedz

"Don't Go in the Woods" to faktycznie słabiutki film, ale przynajmniej odbiłeś sobie Creepshow, który z chęcią bym sobie odświeżył.

A masz może w swojej kolekcji Hell Motel? Podobno to kultowy schlock slasher z lat 80-tych, który w najbliższym czasie zamierzam obejrzeć.
Odpowiedz

Ja pier*o#e, zapomniałem do zdjęcia dać jeszcze jednego nowego nabytku- "Krwawy Biwak (Finall Terror)".

Niestety nie posiadam Hell Motel, bardzo rzadki okaz pomimo tego, że wydał to ITI Home Video. Będę polował dalej, może kiedyś się uda.
Odpowiedz

Widzę kolega się rozwija - i dobrze Smile. Będę miał z kim gadać Tongue. Gratuluję nowych nabytków, z chęcią bym sobie je obejrzał - może gdzieś kiedyś na nie natrafię.
Odpowiedz

Dzięki wielkie Big Grin. Chciałbym szybciej rozwijać kolekcję, ale teraz coraz trudniej o kasety, nawet nie chodzi o ceny kaset a brak ich dostępności.
Odpowiedz

Coś w tym jest. Dawniej za te kasety, które teraz chodzą za minimum 24 złote płaciło się po 5zł i pełno było ofert z nimi.
Odpowiedz

Final Terror, którego zapomniałem wczoraj dodać.
[Obrazek: POmEIbw.jpg]
Odpowiedz

Widzę też masz całkiem sporo unikatów i ciekawych wydań.
Odpowiedz

Dzięki, dzięki. Nie ukrywam, że najchętniej zbieram rzadkie wydania, no ale niestety, obecnie jest jak jest i unikaty rzadko się trafiają.

Cytat:Dawniej za te kasety, które teraz chodzą za minimum 24 złote płaciło się po 5zł i pełno było ofert z nimi.
Dokładnie, o zdobyciu okładkowych piratach nie wspominając. Ech... a tak bardzo chciałbym mieć pirackie wydanie okładkowe z "Over the Top".
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości