Forum

Nie masz konta? Dołącz do nas
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Kr00kiet] Kolekcje kaset VHS
#11
Aha - no to ciekawe, u mnie i na nowym i na starym brakuje lektora w tym miejscu. Dopiero wpada nie wiadomo skąd podczas sieczki w domu Milesa. Wychodzi, że byłby 3 wydania.
Odpowiedz

#12
Nowe nabytki:
[Obrazek: gM9Dswv.jpg]


Niestety za "Don't go in the Woods" dość dużo przepłaciłem z własnej głupoty będąc pod wpływem %%.
Odpowiedz

#13
"Don't Go in the Woods" to faktycznie słabiutki film, ale przynajmniej odbiłeś sobie Creepshow, który z chęcią bym sobie odświeżył.

A masz może w swojej kolekcji Hell Motel? Podobno to kultowy schlock slasher z lat 80-tych, który w najbliższym czasie zamierzam obejrzeć.
Odpowiedz

#14
Ja pier*o#e, zapomniałem do zdjęcia dać jeszcze jednego nowego nabytku- "Krwawy Biwak (Finall Terror)".

Niestety nie posiadam Hell Motel, bardzo rzadki okaz pomimo tego, że wydał to ITI Home Video. Będę polował dalej, może kiedyś się uda.
Odpowiedz

#15
Widzę kolega się rozwija - i dobrze Smile. Będę miał z kim gadać Tongue. Gratuluję nowych nabytków, z chęcią bym sobie je obejrzał - może gdzieś kiedyś na nie natrafię.
Odpowiedz

#16
Dzięki wielkie Big Grin. Chciałbym szybciej rozwijać kolekcję, ale teraz coraz trudniej o kasety, nawet nie chodzi o ceny kaset a brak ich dostępności.
Odpowiedz

#17
Coś w tym jest. Dawniej za te kasety, które teraz chodzą za minimum 24 złote płaciło się po 5zł i pełno było ofert z nimi.
Odpowiedz

#18
Final Terror, którego zapomniałem wczoraj dodać.
[Obrazek: POmEIbw.jpg]
Odpowiedz

#19
Widzę też masz całkiem sporo unikatów i ciekawych wydań.
Odpowiedz

#20
Dzięki, dzięki. Nie ukrywam, że najchętniej zbieram rzadkie wydania, no ale niestety, obecnie jest jak jest i unikaty rzadko się trafiają.

Cytat:Dawniej za te kasety, które teraz chodzą za minimum 24 złote płaciło się po 5zł i pełno było ofert z nimi.
Dokładnie, o zdobyciu okładkowych piratach nie wspominając. Ech... a tak bardzo chciałbym mieć pirackie wydanie okładkowe z "Over the Top".
OdpowiedzSkocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości