Forum

Nie masz konta? Dołącz do nas
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Kr00kiet] Kolekcje kaset VHS
#1
Temat do lansu. Zapraszam do zamieszczania fotek swoich kolekcji kaset VHS. Moja wygląda dość skromnie, obecnie się troszkę wypaliłem, bo nie mogę znaleźć nic ciekawego. Zbieram od niedawna.
[Obrazek: S6HTK2d.jpg][Obrazek: a1q3wQ5.jpg]

Linki fot w większym rozmiarze 1 2
Odpowiedz

#2
Może i mało, ale wiele cennych i solidnych wydań. Są w nich takie, na które sam poluję Big Grin. Moją kolekcję systematycznie i pojedynczo opisuję na blogu.
Odpowiedz

#3
Fajne klasyki - widać, że lubujesz się w kinie akcji, @Goro Gondo - zarzuć jakieś foty w wolnej chwili, jeśli masz możliwość Smile.
Odpowiedz

#4
No niestety mało, no ale obecnie ciężko o niektóre tytuły. Ciężko upolować klasyki, takie jak Rambo: First Blood, nie wspominając już o piratach okładkowych, bo obecnie jest już to prawie niemożliwe. Kolekcjonować kasety chciałem wcześniej, ale wówczas pasjonowałem się starymi grami i boksem, więc cały czas brakowało funduszu na nowe hobby.

Cytat:Fajne klasyki - widać, że lubujesz się w kinie akcji
Postanowiłem na pierwszy ogień zebrać te filmy, które oglądałem w dzieciństwie. Jeśli uda mi się zebrać te wszystkie kultowe akcyjniaki, zabieram się następnie za Z klasowe podróbki Rambo kręcone w większości na filipinach (bo tanio) i horrory niższej klasy.
Odpowiedz

#5
W sumie najlepsza opcja to zaoszczędzić trochę funduszy i zainteresować się ofertami, np. podczas likwidacji wypożyczalni i kupić już określoną, większą ilość. Wiadomo jest to ryzyko, ale często można kupić używki za 1 zł.

Dobrze, że masz jakąś koncepcję - tzw. że masz określoną kategorię kaset od których rozpoczynasz kolekcjonowanie.
Odpowiedz

#6
Musiałbym od nowa porobić zdjęcia i co jakiś czas wstawiać, bo na blog pojedyncze wrzucałem, a całość na jednym-dwóch zdjęciach nie zmieści się. Coś się wymyśli.
Odpowiedz

#7
Tak mi się nudziło dziś, więc postanowiłem strzelić fote mojemu "Arnold Kolekszyn". Brakuje mi tylko "Uciekiniera".
[Obrazek: 69upA4A.jpg]
Odpowiedz

#8
o Czerwona Sonja - jakiś czas temu sobie odświeżyłem, jak bardzo ten film się zestarzał to się w głowie nie mieści. No i pani Brigitte Nielsen - kobieca wersja Arnolda i Sylwka Smile A kolekcja ciekawa, z klasyków brakuje jeszcze Total Recall.
Odpowiedz

#9
Mam kilka pytań:

- Jaka jest naklejka na wznowionym wydaniu "Commando"? Ja mam to stare wydanie (też z Imperial), ale naklejka na kasecie jest...z ITI.
- Predatora i Commando na wznowieniu też czytał Knapik, nie?
- Mam te sama wydania T2 - stare i wznowione i w obu brakuje głosu lektora gdy John i T-800 jadą powstrzymać Sarah przed zabiciem tego wynalazcy. Podobno było jeszcze jakieś wznowienie z dogranym, ale innym głosem Knapika, ale podobno tam parę scen wycieli. Jak jest na twoich kasetach?
Odpowiedz

#10
Cytat:A kolekcja ciekawa, z klasyków brakuje jeszcze Total Recall.
Dzięki. Co do Total Recall, to ten odpuszczam, nie wiem czemu, ale nie przepadam za kinem lat '90, co nie oznacza, że nie lubię filmów z tamtej epoki. Żeby nie było, uwielbiam "Skazany na Shawshank".

Cytat:- Jaka jest naklejka na wznowionym wydaniu "Commando"? Ja mam to stare wydanie (też z Imperial), ale naklejka na kasecie jest...z ITI.
Jest tylko naklejka na środku kasety z napisem "Commando", logiem wytwórni i pierdołami typu "Wszelkie prawa..."
To bardzo interesujące co piszesz, ja mam podobną sytuacje z filmem "Final Terror (Krwawy Biwak)", okładka jest Top Video, kaseta też, ale pudełko w środku ma logo Imperial.

Cytat:- Predatora i Commando na wznowieniu też czytał Knapik, nie?
Tak.

Cytat:- Mam te sama wydania T2 - stare i wznowione i w obu brakuje głosu lektora gdy John i T-800 jadą powstrzymać Sarah przed zabiciem tego wynalazcy. Podobno było jeszcze jakieś wznowienie z dogranym, ale innym głosem Knapika, ale podobno tam parę scen wycieli. Jak jest na twoich kasetach?
Jutro obczaję, bo ostatni raz T2 oglądałem 2 miesiące temu.

Update
Starsze wydanie w scenie gdy T-800 jedzie z Connorem po Sarah, Knapik czyta dwa słowa przy czym, przy drugim coś go ucina i reszta sceny jest bez lektora. Natomiast nowsze wydanie, posiada lektora przez całą scenę.
OdpowiedzSkocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości