Forum

Nie masz konta? Dołącz do nas
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Kr00kiet] Kolekcje kaset VHS
Temat do lansu. Zapraszam do zamieszczania fotek swoich kolekcji kaset VHS. Moja wygląda dość skromnie, obecnie się troszkę wypaliłem, bo nie mogę znaleźć nic ciekawego. Zbieram od niedawna.
[Obrazek: S6HTK2d.jpg][Obrazek: a1q3wQ5.jpg]

Linki fot w większym rozmiarze 1 2
Odpowiedz

Może i mało, ale wiele cennych i solidnych wydań. Są w nich takie, na które sam poluję Big Grin. Moją kolekcję systematycznie i pojedynczo opisuję na blogu.
Odpowiedz

Fajne klasyki - widać, że lubujesz się w kinie akcji, @Goro Gondo - zarzuć jakieś foty w wolnej chwili, jeśli masz możliwość Smile.
Odpowiedz

No niestety mało, no ale obecnie ciężko o niektóre tytuły. Ciężko upolować klasyki, takie jak Rambo: First Blood, nie wspominając już o piratach okładkowych, bo obecnie jest już to prawie niemożliwe. Kolekcjonować kasety chciałem wcześniej, ale wówczas pasjonowałem się starymi grami i boksem, więc cały czas brakowało funduszu na nowe hobby.

Cytat:Fajne klasyki - widać, że lubujesz się w kinie akcji
Postanowiłem na pierwszy ogień zebrać te filmy, które oglądałem w dzieciństwie. Jeśli uda mi się zebrać te wszystkie kultowe akcyjniaki, zabieram się następnie za Z klasowe podróbki Rambo kręcone w większości na filipinach (bo tanio) i horrory niższej klasy.
Odpowiedz

W sumie najlepsza opcja to zaoszczędzić trochę funduszy i zainteresować się ofertami, np. podczas likwidacji wypożyczalni i kupić już określoną, większą ilość. Wiadomo jest to ryzyko, ale często można kupić używki za 1 zł.

Dobrze, że masz jakąś koncepcję - tzw. że masz określoną kategorię kaset od których rozpoczynasz kolekcjonowanie.
Odpowiedz

Musiałbym od nowa porobić zdjęcia i co jakiś czas wstawiać, bo na blog pojedyncze wrzucałem, a całość na jednym-dwóch zdjęciach nie zmieści się. Coś się wymyśli.
Odpowiedz

Tak mi się nudziło dziś, więc postanowiłem strzelić fote mojemu "Arnold Kolekszyn". Brakuje mi tylko "Uciekiniera".
[Obrazek: 69upA4A.jpg]
Odpowiedz

o Czerwona Sonja - jakiś czas temu sobie odświeżyłem, jak bardzo ten film się zestarzał to się w głowie nie mieści. No i pani Brigitte Nielsen - kobieca wersja Arnolda i Sylwka Smile A kolekcja ciekawa, z klasyków brakuje jeszcze Total Recall.
Odpowiedz

Mam kilka pytań:

- Jaka jest naklejka na wznowionym wydaniu "Commando"? Ja mam to stare wydanie (też z Imperial), ale naklejka na kasecie jest...z ITI.
- Predatora i Commando na wznowieniu też czytał Knapik, nie?
- Mam te sama wydania T2 - stare i wznowione i w obu brakuje głosu lektora gdy John i T-800 jadą powstrzymać Sarah przed zabiciem tego wynalazcy. Podobno było jeszcze jakieś wznowienie z dogranym, ale innym głosem Knapika, ale podobno tam parę scen wycieli. Jak jest na twoich kasetach?
Odpowiedz

Cytat:A kolekcja ciekawa, z klasyków brakuje jeszcze Total Recall.
Dzięki. Co do Total Recall, to ten odpuszczam, nie wiem czemu, ale nie przepadam za kinem lat '90, co nie oznacza, że nie lubię filmów z tamtej epoki. Żeby nie było, uwielbiam "Skazany na Shawshank".

Cytat:- Jaka jest naklejka na wznowionym wydaniu "Commando"? Ja mam to stare wydanie (też z Imperial), ale naklejka na kasecie jest...z ITI.
Jest tylko naklejka na środku kasety z napisem "Commando", logiem wytwórni i pierdołami typu "Wszelkie prawa..."
To bardzo interesujące co piszesz, ja mam podobną sytuacje z filmem "Final Terror (Krwawy Biwak)", okładka jest Top Video, kaseta też, ale pudełko w środku ma logo Imperial.

Cytat:- Predatora i Commando na wznowieniu też czytał Knapik, nie?
Tak.

Cytat:- Mam te sama wydania T2 - stare i wznowione i w obu brakuje głosu lektora gdy John i T-800 jadą powstrzymać Sarah przed zabiciem tego wynalazcy. Podobno było jeszcze jakieś wznowienie z dogranym, ale innym głosem Knapika, ale podobno tam parę scen wycieli. Jak jest na twoich kasetach?
Jutro obczaję, bo ostatni raz T2 oglądałem 2 miesiące temu.

Update
Starsze wydanie w scenie gdy T-800 jedzie z Connorem po Sarah, Knapik czyta dwa słowa przy czym, przy drugim coś go ucina i reszta sceny jest bez lektora. Natomiast nowsze wydanie, posiada lektora przez całą scenę.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości