Forum

Nie masz konta? Dołącz do nas
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ranczo
[Obrazek: ranczo-9-odc-106-dyrektorka-wieslawa-ole...317294.jpg]

Może nie jakiś oldschool, ale aktualnie chyba jedyny Polski serial nadający się do oglądania. Nadal powstają zdjęcia do kolejnych serii, a  "Ranczo" akurat chce się oglądać w odróżnieniu od innych powstających tasiemców. Niestety era "Kiepskich", czy "13 posterunku" minęła bezpowrotnie. "Ranczo" to taka wiejska rzeczywistość w nieco krzywym zwierciadle. Tak pół-żartem, pół-serio, ale perypetie bohaterów ogląda się bardzo dobrze i serial dostarcza sporo humoru. Zdarzały się kiepskie sezony/odcinki, ale poziom ogólnie pozostaje wysoki. Zepsuł się jedynie wątek Lucy-Kusy, teraz jest strasznie wydumany i to całe gadanie o "sztuce" doprowadza do mdłości. Jest wiele innych ciekawszych postaci, których losy ogląda się znacznie ciekawiej. Np.ten duet:

[Obrazek: ranczo-8-sezon-odcinek-95-senator-koziol...680780.jpg]

Pan Cezary Żak i Artur Barciś stworzyli świetne kreacje, o wiele fajniejsze niż w "Miodowych latach". Mam wrażenie, że czasami ta dwójka ciągnie serial. Początkowo to wiecznie się "drapali", a teraz "fumfle" najlepsze. I do polityki i do kielicha Big Grin

[Obrazek: latest?cb=20090719182820]

No i "ławeczka" także jest bezbłędna. Teksty to oni mają rozbrajające. Liczba jej członków czasem się zmienia, czasem też jej umiejscowienie, ale generalnie zawsze jest z czego się pośmiać.
Odpowiedz

Oglądałem kilka odcinków, zupełnie przypadkowo. Serial zły nie jest, ale jakoś jego szczególnym fanem nie jestem. Faktem jest natomiast to, że chyba ze wszystkich obecnych produkcji serialowych, emitowanych w TVP jako jedyny wart jest obejrzenia.
Odpowiedz

Większość innych seriali TVP to zrzynka z różnych produkcji zagranicznych. Jak choćby "Komisarz Alex", czy "Ojciec Mateusz". Są one więc bardzo odrealnione i wydumane jak nie wiem. Tymczasem "Ranczo" jest jakby najbardziej "swojskie". W 2010 i 2011 na Polsacie powstało parę odcinków serialu "Ludzie Chudego", też jakaś zrzynka z zagranicznej produkcji, ale połowa obsady "Rancza" się tam dostała i to też było niezłe, ale zdjęli to. A w sumie lepszy byłby ten serial na pewno niż te paradokumentalne gnioty.
Odpowiedz

Coś sobie przypominam. Pierwszy sezon był niezły, miał dobrą oglądalność. Później zmienili się twórcy, nie było pomysłu na serial i spadła oglądalność. Chyba 2 sezony tylko powstały. Faktycznie pojawiała się podobna obsada jak w "Ranczo".
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości