Forum

Nie masz konta? Dołącz do nas
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Original War (2001)
#1
W tym wątku chciałem polecić wam naprawdę świetny tytuł jeśli chodzi o gry komputerowe. 
Original War - to gra strategiczna czasu rzeczywistego, z elementami RPG z 2001 r. Fabuła jest naprawdę interesująca, całości nie będę zdradzał, powiem tylko, że w grze chodzi o walkę nad nowo odkrytym katalizatorem zimnej fuzji - Syberyt, inaczej mówiąc w wyniku jego eksploatacji dochodzi do wytworzenia ogromnej energii, większej niż w przypadku fuzji nuklearnej.

[Obrazek: website.jpg]

W grze dostępne są nacje: Amerykanie (USA), ZSRR (Rosja), Arabowie, oraz kształtuje się jeszcze "Przymierze". Nacje walczą między sobą, do dyspozycji naszej są zróżnicowani bohaterowie, którzy ulepszają swoje umiejętności: walka, mechanika, inżynieria, nauka.

Grafika jest naprawdę niezła, biorąc pod uwagę rok produkcji, ale to co najlepsze to świetna, rozbudowana fabuła, o alternatywnych zakończeniach oraz perfekcyjny dubbing. Teksty pojawiające się w grze są naprawdę śmieszne, oddają wszelkie przywary wspomnianych nacji. Do tego ciekawi bohaterowie zarówno główni, jak i poboczni. Wspomnę jeszcze, że jeśli chodzi o dubbing, to pojawiają się takie nazwiska jak: Barbasiewicz, Blumenfeld, Boberek, Braciak, Butruk, Turowska, Warszawski. 

Gra jest trudna, miejscami arcytrudna. Misje są zróżnicowane, wyjść jest kilka, ale trzeba trochę pomyśleć, zanim się na cokolwiek zdecydujemy. W ogóle podstawą jest wcześniejsze planowanie, czas odgrywa tu pierwszorzędną rolę, dlatego trzeba szybko podejmować decyzję.

[Obrazek: fight-3.jpg]
OdpowiedzSkocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości