Forum

Nie masz konta? Dołącz do nas
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ulubione postacie z komiksów Marvela
Pewnie każdy z nas miał w jakimś stopniu styczność z twórczością Marvela - czy to w formie komiksów, czy też już w formie różnych ekranizacji filmowych, no pozostają też seriale animowane.

Jakie są wasze ulubione postacie ? Myślę, że warto podać zarówno superbohatera jak i schwarzcharakter, no i chyba zarzucenie jakieś fotki raczej nie zaszkodzi Smile
Odpowiedz

Jak dla mnie Wolverine - w serii X-Men jedyny gość z jajami, świetnie zagrał go Hugh Jackman. Dzięki niemu te filmy lepiej się ogląda. Poza pierwszymi "X-Menami" miał swój własny "Wolverine" i "X-Men: Geneza - Wolverine". I ten pierwszy jest naprawdę dobry i lubię wracać do niego, ale "Geneza" jest niesamowicie głupia i nielogiczna, fabularnie kłóci się z innymi częściami. No, ale warto obejrzeć dla Wolverina. Chociaż chciałbym zobaczyć jakiś film, w którym jedzie całkowicie solówę, bez innych mutantów.

[Obrazek: wolverine.jpg]
Odpowiedz

U mnie jak wyżej gość ze stalowym szkieletem czyli Wolveriene, do tego fastcynacją zawsze był Hulk ze względu na swoją nieograniczoną siłę. Neutralnie też nie przejdzie oczywiście Batman i Spiderman.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości