Forum

Nie masz konta? Dołącz do nas
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sceny uzbrajania się
Temat trochę podpatrzony z innych forów Smile, ale na forum o takiej tematyce jak nasza powinien się pojawić.

Jakie są waszym zdaniem najlepsze sceny filmowe, w którym kluczowe postacie sięgają po uzbrojenie? Polecam przy wątku zamieszczać filmiki.
Odpowiedz

A zapodanie linków nie zlikwiduje przyjemności z oglądania, jeśli ktoś danego filmu nie widział? Narazie napisze co myślę, ew.potem dodam filmiki.

Oczywiście przoduje tutaj "Commando" i kultowe zbrojenie się na plaży. Jeśli ktoś widział no to wie o co chodzi na pewno, jeśli nie, to lepiej nie pokazywać mu przed seansem, takie moje skromne zdanie jest. W "Terminatorze" była też krótka scena jak cyborg szykował broń. No i w "Rambo 2" na samym początku było to nieźle sfilmowane. Oj, dużo by tego, trzeba przypomnieć sobie.
Odpowiedz

"Jak to się robi w Chicago" definitywnie moja ulubiona scena tego typu w historii kina. Ta muzyka i ten Arnold Big Grin

"I stanie się koniec..." miał również fajną scenę tego typu, "Commando" oczywiście.
Odpowiedz

"Życzenie Śmierci 2" tam bodaj jest scenka jak Kersey siedzi w mieszkaniu i ładuje rewolwer i szykuje się na wyeliminowanie paru bolków.

"Życzenie Śmierci 3" - Tutaj już wszyscy mieszkańcy zbroją się na walkę z gangiem, przemycają, robią i ładują pistolety, strzelby, czy nawet samoróbki, a Kersey tylko zmienia magazynki i rodzaje giwer - od zwykłego rewolweru, po krótko-lufową broń na słonie i na bazooce kończąc.
Odpowiedz

Gremliny 2
https://www.youtube.com/watch?v=saUtM4kIMmU
(zakładam że wszyscy to widzieli)
Big Grin
Chcę aby kraj kochał nas tak jak my go kochamy!
Odpowiedz

Nie warto sobie z nim posrywać, "nigdy nie zadzieraj z maszyną!".

Odpowiedz

No jeszcze w Obcy 2: Decydujące starcie, też jest całkiem interesująca scena uzbrajania się. Co prawda nie tak humorystyczna, ale niczego sobie.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości