Forum

Nie masz konta? Dołącz do nas
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Plakaty filmowe
Witam. Jak w temacie - posiadacie jakieś plakaty filmowe w swoich zbiorach? Może macie je porozwieszane? Ja w 2012 po premierze "Skyfall" od kierownika kina dostałem plakat z tego filmu i wisi od tamtego czasu na ścianie, na przeciwko wisi plakat "Jurassic Park 3D". Miałem mieć więcej tych plakatów, ale nie zawsze miałem czas, albo możliwość by jechać do kina i się o nie dopytać. Mam nadzieję, że uda mi się zdobyć plakat z nowych SW. A mocno żałuję, że nie mam nic z plakatów ze starszych filmów, no, ale ciężko by było znaleźć oryginalny plakat np. do "Rambo".
Odpowiedz

Ja posiadam oryginalny polski plakat Zemsty Sithów i drukowany Godzilla kontra Destruktor.
Chcę aby kraj kochał nas tak jak my go kochamy!
Odpowiedz

O, plakat z "Zemsty Sithów" fajna sprawa. Przez neta kupowałeś? Do "Destruktora" drukowany przez Ciebie? Jeśli tak to ciężko zaliczyć jako oryginał, czy gadżet, skoro ręcznie robiony.
Odpowiedz

Cytat:O, plakat z "Zemsty Sithów" fajna sprawa. Przez neta kupowałeś?
Jak była premiera to ojciec jakoś zdobył, zdaje się że pełnowymiarowe plakaty były z jakąś gazetą.
Odpowiedz

Mam gdzieś w piwnicy plakat z pierwszego "Terminatora" oraz dostałem jak byłem w kinie plakat z "Terminatora: Genisys".
Odpowiedz

Oryginalny plakat do "Terminatora" może być dość cenny i to fajny gadżet, sam chętnie bym go przywiesił u siebie. Z kina miałem mieć do "Genisys" taki wielki ponad 2x2m plakat, ale nie zgłosiłem się w porę i teraz nie wiem, czy mają jeszcze.
Odpowiedz

u mnie widniał niegdyś w pokoju plakat z Mrocznego Widma, miałem też plakaty z H. Pottera. Ze starszych klasyków przewinął się kiedyś przez moje ręce plakat z filmu "Cobra".
Odpowiedz

Apropo oryginalnych plakatów, zdaje się że tutaj można nabyć prawdziwe perełki:
http://www.kano-art.pl/index.php?osCsid=...29b745f162
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości