Forum

Nie masz konta? Dołącz do nas
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomysł na rozwój serwisu
#1
Ogólny zarys tego jak ma wyglądać serwis przedstawił mi Goro Gondo, myślę jednak że tematyka jest zbyt szeroka jak na jedną stronę co może wywołać chaos.

Mój pomysł jest taki, niech Lata80.net po części robią za "facebooka retromaniaków", o co chodzi? Otóż na stronie będą publikowane artykuły itp. jednak jej głównym zadaniem będzie integracja "retromaniaków", w jaki sposób? Otóż na stronie głównej np. na marginesie niech zostanie umieszczony blok "strony partnerskie" na którym będą umieszczone odnośniki do stron i forów poświęconych klasyce kina, muzyki itp. które będą do pewnego stopnia ze sobą współpracować, tworząc internetową społeczność. Punktem centralnym całego "kolektywu" będzie właśnie ten serwis.
Lata80.net poza robieniem za swoistą stronę startową mogły by również publikować ważniejsze newsy z innych serwisów (i nie tylko), własne artykuły itp.

Co sądzicie o moim pomyśle?

Oto moja propozycja stron które mogły by być chętne do współpracy:
http://www.startrek.pl/forum/
http://godzilla-online.pl/
http://animalattack.pl/
http://hongkong.nevada.pl/
http://bruceleex.pl.tl/
http://pegasus-gry.com/

#2
(29-09-2015, 12:04)MarcinK napisał(a): Co sądzicie o moim pomyśle?

Wyjebać http://hongkong.nevada.pl/   Big Grin

#3
Witam, nie wiem jakie szczegóły podał Goro Gondo, ale w najbliższym czasie serwis się bardzo zmieni, jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem.

Po pierwsze będzie podział na stronę główną i forum - 2 odrębne skrypty, prawdopodobnie połączone jakimś "pomostem".

Na stronie głównej będą zamieszczane wszelkie artykuły i recenzje związane z produkcjami filmowymi, serialowymi i muzyką XX wieku. Interesuje nas wszystko co związane z kulturą retro. Strona główna będzie miała charakter informacyjny. Zmieniona zostanie nazwa serwisu, już zakupiłem domenę retro.net.pl Na stronie głównej będą publikowane tylko najistotniejsze informacje - artykuły i recenzje - myślę, że na wysokim poziomie merytorycznym, forum będzie ważnym dodatkiem, prawdopodobnie użytkownicy będą mieć możliwość prowadzenia swoich blogów w późniejszym czasie na forum. Wygląd zmieni się całkowicie, forum będzie natomiast niemalże całkowicie do dyspozycji użytkowników, będzie też bardziej ogólnie, bez zbędnego chaosu z podziałem na kategorie i działy, jak jest to w chwili obecnej. Wygląd także będzie zupełnie inny, odpowiadający tematyce serwisu i XX wieku. Na razie tyle mogę powiedzieć. Co do współpracy z innymi serwisami, nie ma problemu, jesteśmy na to otwarci, tyle tylko, że nie wiem ile z podanych stron, jeszcze działa, a ile egzystuje "pro forma"...Ale ludzi zawsze będzie można ściągnąć/przyciągnąć.

#4
Robić z serwisu jedną wielką reklamę - nie wiem, czy to dobry pomysł, ale cóż, fajnie, że są jakieś wizje. Czekamy na więcej pomysłów.

#5
co racja, to racja SmileSkocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości