Forum

Nie masz konta? Dołącz do nas
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
13 posterunek
[Obrazek: 531990504195d491a2c3701a4a019e6b.jpg]

Kolejny prześmiewczy Polski serial z końca lat 90. Tutaj z kolei znowu Pazura wymiatał i brylował i powiem wam, że niektórych scenek to Jim Carrey by się nie powstydził. Reszta obsady także znakomicie dobrana. Każda postać wyrazista i z charakterem, stanowili mieszankę wybuchową. Zawsze chyba Stępień najbardziej mnie bawił. Miał momenty, że przyćmiewał Pazurę. Odcinki dobre, niektóre słabsze, ale ogólnie nie najgorszy poziom. Pod warunkiem, że lubi się taki jajcarski humor. Sezony II niezbyt pamiętam, ale chyba nieco gorszy był. Teraz wolę rzucić okiem na "13 posterunek' niż na Kiepskich, których z kolei wolałem wtedy. Większość odcinków reżyserował chyba Maciej Ślesicki, który później niemal z tą samą obsadą (+ Linda) nakręcił "Sarę", która nie była już tak udana.
Odpowiedz

Jak dla mnie jedyny godny serial komediowy w wydaniu Polskim,do dziś potrafi śmieszyć i się ogląda z przyjemnością.
Odpowiedz

Podpisuję się pod Goro_Gondo. Świetny serial komediowy, znakomita obsada i gra aktorska. C. Pazura jakiego lubię i faktycznie będący takim polskim J. Carrey'em. Ja znowu najbardziej lubiłem Arnolda - P. Zelt oraz z 2-ki, Rysia - A. Jakubik
Odpowiedz

Już nie produkują takich serialów, gdy po każdym seansie kolejnego odcinka na twarzy pojawiał się szeroki uśmiech Smile
On and on, South of Heaven \m/\m/\m/\m/
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości