Forum

Nie masz konta? Dołącz do nas
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Świat wedłuch Kiepskich
[Obrazek: b_kiepscy_logo1.jpg]

Czyli "Świat według Bundych" po polsku. Pamiętam jak to wchodziło i dużo osób z ciekawości oglądało, jednym się spodobał, inny "nie czaili". Co by nie mówić bardzo dobry serial, przynajmniej początkowo. Niby głupi, ale jednocześnie prawdziwy, tak w krzywym zwierciadle. Niektóre teksty to już do klasyki przeszły Big Grin. Postacie fajne i wyraziste do tego pamiętliwa muzyczka. Naprawdę fajnie oglądało się to, ale potem trochę zepsuło się to. Co nowsze odcinki to coraz gorsze, powielane teksty co chwilę i czasem nawet całe scenki do znudzenia. A niedawne odcinki to mocno irytujące, a jak jeszcze Jolasię wprowadzono do fabuły to kaplica.
Odpowiedz

Serial który kiedyś był śmieszny a obecnie jednak trochę zszedł na psy. Jednak stare odcinki do dziś oglądam z uśmiechem na twarzy. Pomysłowy, a rola Grabowskiego i spółki naprawdę świetna. Polecam każdemu który lubi się pośmiać Smile
Odpowiedz

Ja podobnie, chociaż te nowe nieco obrzydziły mi serial i aktualnie bardzo rzadko oglądam. Pamiętam kiedyś to codziennie to w rytuale było (oglądanie na Polsacie), jeszcze w 2008r.i 2009r. W 2011 jakoś nagrałem na kilku kasetach te stare fajniejsze odcinki, trochę ściągnąłem i na tym poprzestałem. Takie odcinki jak "Kiepscy mordercy", "Umarł odbiornik", "Okrutna pizza" itd. no to kurde fenomen Big Grin. Nie wile ile razy je oglądałem, ale do tej pory rozwalają. A nowe to kompletna żenada. "Kończ waść, wstydu oszczędź" powinno się powiedzieć panu reżyserowi Yoce (nie wiem jak odmienić nazwisko to).
Odpowiedz

No niestety. Serial się wypala. Kiedyś też oglądanie tego było rytuałem. Podobnie jak "Daleko od Noszy", a dziś. Dziś to już kompletnie nie oglądam telewizji bo nie mam dla jakich polskich seriali. Ewentualnie amerykańskich jak TWD, GoT albo BB.
Odpowiedz

Ale serial upadł ze względu na reżysera, niestety to Patrick Yoka najwięcej przyczynił się do pogrążenia Kiepskich. Za Khamidova nie było tak niskiego poziomu, ale też zdaje się scenarzystów częściowo wymienili w 2008. I Kiepscy stali się na serio kiepscy.
Odpowiedz

Kiedyś był to serial - dla mnie obowiązkowy. Odkąd zaczęli emitować nową serię - będzie już kilka lat, to faktycznie nie można zbyt wiele dobrego o nim powiedzieć. Humor sztuczny, na siłę, tematy też takie nijakie...Generalnie powinien już dawno się zakończyć.
Odpowiedz

Stare odcinki to uwielbiam do dziś i moim zdaniem powinni na nich poprzestać. Te nowe nakręcone przez Yokę to już zdecydowanie nie to samo, choć jeszcze te jego pierwsze jego odcinki miały humor zbliżony do Okila Khamidova (zauważcie, że Okil po odejściu z tego serialu zaczął się zajmować tymi wszystkimi paradokumentami). W tych najnowszych drażni mnie przede wszystkim to, że twórcy muszą do każdego epizodu pchać na siłę występy tej Jolasi (nie tylko Was ona irytuje) oraz nienaturalny greenbox. Stare odcinki były stare, ale jare, a zwłaszcza za czasów jak Babka jeszcze żyła, natomiast Walduś był tym jakiego kochamy. Big Grin Moje ulubione odcinki to chyba: "Kiepscy mordercy", "Waldek w krainie czarów", "Ogór", "Szczupak", "Okrutna pizza", "Chłopaki Okey" oraz "Szczur lądowy".
Odpowiedz

Trzeba też przyznać, że ten serial upadł przez dodanie niektórych aktorów (mam na myśli żonę Waldusia, przygłupią Jolaśkę), która jest najbardziej denerwującą osobą w Kiepskich. Na plus im wyszło dodanie Kozłowskiego, który rozwala swoim słynnym powiedzonkiem "Kurka, Wódka" Big Grin
On and on, South of Heaven \m/\m/\m/\m/
Odpowiedz

No prawda Kozłowski to jeden z bardziej udanych eksperymentów nowego ŚWK. Szczerze muszę przyznać, że mam słabość do odcinka z powrotem Waldusia. Tego pierwszego zanim przedstawiono nam Jolasię. Bo był naprawdę fajny w mojej opinii i pomysłowy.

Pamiętam też z tych nowych był jeden naprawdę fajny o Krzyżakach Smile Nie mam pamięci do tytułów odcinków Kiepskich.
Odpowiedz

"Jeden głupi, drugi głupszy, sami debile" tekst Ferdka po tym jak się dowiedział o ślubie Waldka Big Grin
On and on, South of Heaven \m/\m/\m/\m/
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości