Forum

Nie masz konta? Dołącz do nas
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
A-ha - "Cast In Steel"
Mam powód by zacząć piewrszy wątek w tym temacie Wink

Swoją premierę miał właśnie najnowszy album Norwegów z A-ha, polecam i uważam za pozycję obowiazkową nie tylko dla fanów zespołu ale wszystkich sympatyków synthpop'u i brzmień z przed trzech dekad. Panowie wspólpracowali z producentem który odpowiedziany był za ich brzmienie w latach 80tych, wszyło bardzo stylowo a jednoczesnie modernistycznie. Czekam na opinię.

[Obrazek: A-ha_Cast_in_Steel.jpg]
Odpowiedz

Oj fajnie że o tym wspomniałeś, dokładnie z 2 dni temu przesłuchałem ten nowy album. Początkowo podchodziłem pesymistycznie, tym bardziej ze ich wcześniejszy album, który pamiętam w moim mniemaniu nie zachwycał. Tutaj jest znacznie lepiej, choć brakuje mi kawałków typu Hunting High and Low, Stay on These Roads, Take on Me, Living Daylights czy Crying In the Rain, które mógłbym słuchać bez przerwy.

Z tej płyty najbardziej podoba mi się tytułowy "Cast in Steel", "Forest Fire", "Door Ajar" i "Living At the End of the World" - ten akurat bardziej przypomina mi twórczość U2, ale jest całkiem fajny. Generalnie na plus za wykorzystanie syntezatorowego brzmienia.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości