Forum

Nie masz konta? Dołącz do nas
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaś Fasola
[Obrazek: 859826_10151509481171469_1361104706_o.jpg]

"Jaś Fasola" to jeden z moich ulubionych seriali komediowych, a sama postać Fasoli to jedna z moich najbardziej lubianych komicznych postaci. Ten serial pokochałem właściwie od małego, a pierwszy odcinek widziałem chyba w moje 6-te lub 7-me urodziny i z tego co pamiętam to było o tym jak Fasola robił sobie okienko kuchenne przecinając m.in. wiszące po drugiej stronie ściany obrazy i zdjęcia Wink . Ten serial nadal mnie bawi, a to za sprawą genialnego Atkinsona, który samą mimiką swojej twarzy potrafi rozbawić do łez, choć drugiej strony to trochę mi jest go szkoda, że obecnie ludzie zaczepiają go na ulicy kojarząc go z postacią tego zdziecinniałego idioty. Moje ulubione odcinki to chyba ten w hotelu (zwłaszcza biegał goły po całym budynku, bo mu się drzwiczki zatrzasnęły) oraz ten świąteczny (zabawa świąteczną szopką w sklepie rozwala Big Grin ). Ten serial mi się chyba nigdy nie znudzi, ale dla mnie to Mr. Bean zaczyna się i kończy na tym, bo filmy z nim w roli głównej już nie są niestety takie dobre.
Odpowiedz

Też już kiedyś chciałem o nim temat założyć Big Grin Ostatnio sobie oglądałem parę odcinków. Powiem szczerze że Jasiu wcale nie jest taki głupi jak się wydaje. Często potrafi wpaść na dobry patent do rozwiązania nagłego problemu. Choćby zrobienie szampana z octu czy prowadzenie przepełnionego pojazdu kijem od miotły. Fasola zna tego multum. Równie pomysłowe tak jak potrafi rozbawić to do łez. Często jednak bywa dość śmieszne zakończenie niebędące korzyścią dla Jasia. Smile Rowan Atkinson dobrze pasuje do swej postaci, nie wyobrażam sobie nikogo innego w roli Fasoli.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości