Forum

Nie masz konta? Dołącz do nas
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konsola PlayStation 1
Posiadał ktoś z was konsolę PlayStation? Ja nie miałem, ale mój dobry i blisko mieszkający kolega już tak. Dobrze pamiętam godziny spędzone nad Crash, po głowie chodzą mi także inne tytuły być może jeszcze później coś sobie przypomnę.... Smile

[Obrazek: playstation.jpg]
Odpowiedz

Oczywiście że posiadałem Smile Dostałem swoje pierwsze PS na komunię. Tylko że to była odnowiona wersja jedynki "PS one", która była nieco pomniejszona od starszej wersji, czyli tej na powyższym zdjęciu.
Wcześniej grywałem u kolegi który miał. Okazało się dla mnie niezłym wynalazkiem w porównaniu do pegasusa. Zaskoczeniem była grafika 3D, choć teraz sztywna, wtedy się wydawała dość realna Smile
Ogólnie ta nowa wersja "PS one" należała do niezbyt udanych. Często się wyłączała lub ocierała płytę. Zdecydowanie wolę tą klasyczną, która jest nawet bardziej stabilniejsza.
Odpowiedz

Miałem szaraka wiele lat temu. Mimo iż miałem tylko dwie gry (Tony Hawk i Duke Nukem) to i tak spędzałem na nim długie godziny. Smile
Teraz posiadam PS2.
Odpowiedz

Sam PlayStation nie miałem. Miałem "dwójkę". Natomiast mój przyjaciel miał PS1 i pamiętam, że jak mieliśmy 8,9 lat to codziennie do niego chodziłem grać godzinami. Pamiętam, że graliśmy w Gwiezdne Wojny:Mroczne Widmo, Którąś część WWE albo Harry'ego Pottera i Kamień Filozoficzny. Piękne wspomnienia :')
Odpowiedz

PSX potem PSone Big Grin
Dobre lata spędzone przy graniu w świetne tytuły,takie jak chociażby
-Crash
-MGS
-Final Fantasy
-Twisted Metal
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości