Forum

Nie masz konta? Dołącz do nas
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Na co do kina?
Podobnie jak w temacie - na co wybieracie się do kina w najbliższym czasie i co polecacie. Ja teraz czekam na "Spectrę" - czyli kolejnego Bonda z Craigiem, zapowiada się nawet interesująco. "Skyfall" jest naprawdę świetne, więc liczę, że "Spectre" też wyjdzie OK. No i oczywiście nie mogę doczekać się "Gwiezdne wojny epizod VII: Przebudzenie Mocy" - to dopiero zapowiada się rewelacyjnie, dodatkowo powrócą starzy bohaterowie ze starej trylogii. Oj, będę emocję.

W ogóle w tym roku wiele dobrych filmów do kina wpadło i połowa z nich to same powroty, zauważyliście? "Mad Max na drodze gniewu" wypadł genialnie po prostu, chyba najlepszy film post-apokaliptyczny od lat 80 i 90.  "Jurassic World" też jest nawet przyzwoite, to w sumie kalka oryginału, ale wprowadza też wiele novum i fajnie było znowu pooglądać dinozaury w kinie. "Terminator: Genisys" -  niezłe, ale, że niema startu do T1, czy T2, ale na pewno jest lepsze niż T3 i TS. Na każdym z tych filmów bawiłem się nieźle i fajnie było do kina iść na film sprawdzonej marki. No może na Genisys w ciemno szedłem, bo gwiazda Terminatora mocno przygasła po dwóch poprzednich filmach. A wy na czym byliście w tym roku w kinie?
Odpowiedz

Nowy Bond okazał się nieco inny, niż wcześniejsze z Craigiem, ale i tak jest dobrze, bawiłem się fajnie i film wciągający.
Odpowiedz

Ja też oglądałem Spectre, nie mogę powiedzieć, że się zawiodłem, bo trochę przewidywałem jak będzie to wyglądało, niestety koniec końców film mi się nie spodobał - jako kolejna część przygód o Bondzie, ale to na inny temat. Sam również czekam na Gwiezdne Wojny, a z innych filmów serdecznie polecam także film Everest, jedna z lepszych produkcji, zaraz obok Deathgasm, jakie w tym roku miałem okazję obejrzeć.
Odpowiedz

Miałem iść na to, ale gdzieś przegapiłem. Poza SW czekam jeszcze na Creed'a, czyli spin-off Rocky'ego.
Odpowiedz

Dzisiaj mam zamiar jechać na "Creeda". Zapowiada się OK, w trailerze klimat jak z "Rocky Balboa" i jak z części pierwszej.
Odpowiedz

Czytałem całkiem przyzwoite opinie na temat tego filmu. Ja raczej do kina nie dam rady się wybrać.
Odpowiedz

U mnie gdzieś mieli poślizg z tym filmem i dopiero od piątku grają, ale dobrze, że w ogóle pokażą. Cóż, wszystko się okaże, ale wydaje mi się, że to będzie dobre kino, chociaż początkowo sceptycznie byłem nastawiony.
Odpowiedz

W lipcu byłem na "Obecność 2" i "Dzień Niepodległości: Odrodzenie". Teraz nawet ciekawie się zapowiada "Gdy gasną światła" i "Blair Witch".
Odpowiedz

Na pewno na nowe Star Wars, myślę jeszcze nad Terminatorem czy pójść na nowego.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości