Forum

Nie masz konta? Dołącz do nas
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Al Pacino
Dziwi mnie, że jeszcze nie ma wątku o Al'u. Według mnie wybitny aktor. Na pewno moje Top 10 ulubieńców. Chociaż o wiele wyżej cenie sobie Roberta De Niro to Pacino jest również fenomenalnym aktorem.
[Obrazek: 923271-al-pacino.jpg]
Alfredo James Pacino urodził się 25 Kwietnia 1940 roku w Nowym Jorku. Był nominowany 8-krotnie do Oscara(Ojciec Chrzestny, Serpico ,Ojciec Chrzestny II, Pieskie Popołudnie, ...I sprawiedliwość dla wszystkich, Dick Tracy, Glengarry Glen Ross, Zapach Kobiety). Wygrał tylko raz za film Zapach Kobiety. Mimo wszystko uważam, że Pacino powinien mieć na swoim koncie co najmniej 4 Oscary. Oprócz ZK należy mu się również za obie części Ojca Chrzestnego(zwłaszcza za ,,dwójkę") oraz za Człowieka z Blizną za którego nawet nie dostał nominacji, a jest to moja ulubiona rola tego aktora.

A co wy o nim myślicie? Smile
Odpowiedz

Jeden z najlepszych! Pacina najbardziej cenię za "Ojca chrzestnego" i "Człowieka z blizną" (zwłaszcza za tę drugą rolę). Szkoda tylko, że coraz częściej przyjmuje złe scenariusze przez co obecnie ma już więcej Malin jak Oscarów Sad
Odpowiedz

Aktor, który potrafi się dokładnie wczuć w swoją rolę, pozostawiając genialne emocje jakie wywołuje u widza. Po prostu Al został stworzony do bycia aktorem i taki jest fakt Smile
On and on, South of Heaven \m/\m/\m/\m/
Odpowiedz

Zawsze miałem dylemat czy lepszy jest Pacino czy De Niro. Dopiero obejrzenie "Gorączki" Manna, rozwiało moje wątpliwości, gdzie obydwaj się skonfrontowali i gdzie chyba jednak De Niro był guru (przynajmniej jeśli chodzi o grę aktorską). Niezależnie od tego Al to naprawdę świetny aktor, Człowiek z Blizną, Ojciec Chrzestny, Życie Carlita, znakomite tytuły. Nie tylko zabłysnął jako aktor kina sensacyjnego, ale także świetnie radził sobie w dramatach.

Też znajduje się w top 10 moich ulubionych aktorów.
Odpowiedz

Witam oj ja tez go bardzo lubię
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości