Forum

Nie masz konta? Dołącz do nas
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reklama forum
Witajcie. Jak wiadomo to forum jest nowe i jeszcze jest nas trochę mało.
Proponuję więc może byśmy razem się zorganizowali i porozrzucali gdzieś jakieś reklamy, bannery, linki. Fajnie też by było stworzyć jakieś userbary, małe bannery które byśmy mogli wrzucić np. do podpisów na innych forach Smile Bądź zaprośmy również swoich znajomych.
Najlepiej postarajmy się razem osiągnąć jak najlepszą pozycję w wyszukiwarce tak by po wpisaniu "lata 80" link do forum był na pierwszej stronie.  Smile  Co wy na to?

Pomysł jak najbardziej na miejscu. Co do bannerów, to można wykorzystać coś z obecnych, choć w razie potrzeby można coś wykombinować. Co do userbarów także nie powinno być żadnych problemów. Miałem dla was niespodziankę - chciałem już dziś zarzucić na forum, ale niestety wczoraj padł mi sprzęt i trzeba będzie kilka dni poczekać w temacie.

Co do pozycji w googlach, to widzę że mocno skaczemy. Dlatego trzeba nam będzie trochę jeszcze ludzi skompletować, + trochę więcej odwiedzin ze strony już zarejestrowanych. Jak odzyskam sprzęt to postaram się bardziej zorientować w temacie i podjąć działania.

(20-08-2015, 09:20)MarcinZ napisał(a): Co do bannerów, to można wykorzystać coś z obecnych

Czyli istnieją już jakieś bannery? Smile Przydatnie by było je udostępnić dla użytkowników by można było je wklejać na innych stronach Smile Chyba że już są na forum tylko nie zauważyłem. Wink

http://lata80.net/Watek-Reklama-Serwisu--5

Tutaj są dostępne wszystkie bannery. 2-ostatnie są w formie wektorowej, także można bez większych problemów, zmieniać ich wielkość - choć oczywiście w pewnych granicach. Co do userbarów, postaram się coś załatwić w najbliższym czasie. W razie gdyby był potrzebny banner innych rozmiarów to także dajcie znać.

Co do userbara i bannera - to czekam też na sugestie - co miałoby się w nich znajdować, jaka kolorystyka, motyw przewodni, i rozmiar oczywiście.

Ok dzięki. Wink Myślę że tamten poziomy banner jest odpowiedni Wink na pewno wstawię w sygnaturę na innych forach. Wink Userbary natomiast to i tak są trochę małe, na telefonie lub tablecie prawie na nich tekstu nie widać więc słabiej uwagę przyciągają Smile Więc zawsze fajniejsze są te grubsze bannery Smile
A te wektorowe dobre są na taką większą reklamę. Też mogą być bo nie mają zbyt wiele bajerów i nie rozpraszają Smile więc będą pasować wszędzie tym bardziej że mają przezroczyste tło.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości