Forum Retro.net.pl
Ulubione postacie z komiksów Marvela - Wersja do druku

+- Forum Retro.net.pl (https://forum.retro.net.pl)
+-- Dział: Strefa użytkownika (https://forum.retro.net.pl/forumdisplay.php?fid=18)
+--- Dział: Luźne rozmowy (https://forum.retro.net.pl/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Wątek: Ulubione postacie z komiksów Marvela (/showthread.php?tid=269)Ulubione postacie z komiksów Marvela - MarcinZ - 25-12-2015

Pewnie każdy z nas miał w jakimś stopniu styczność z twórczością Marvela - czy to w formie komiksów, czy też już w formie różnych ekranizacji filmowych, no pozostają też seriale animowane.

Jakie są wasze ulubione postacie ? Myślę, że warto podać zarówno superbohatera jak i schwarzcharakter, no i chyba zarzucenie jakieś fotki raczej nie zaszkodzi Smile


RE: Ulubione postacie z komiksów Marvela - Goro Gondo - 25-12-2015

Jak dla mnie Wolverine - w serii X-Men jedyny gość z jajami, świetnie zagrał go Hugh Jackman. Dzięki niemu te filmy lepiej się ogląda. Poza pierwszymi "X-Menami" miał swój własny "Wolverine" i "X-Men: Geneza - Wolverine". I ten pierwszy jest naprawdę dobry i lubię wracać do niego, ale "Geneza" jest niesamowicie głupia i nielogiczna, fabularnie kłóci się z innymi częściami. No, ale warto obejrzeć dla Wolverina. Chociaż chciałbym zobaczyć jakiś film, w którym jedzie całkowicie solówę, bez innych mutantów.

[Obrazek: wolverine.jpg]


RE: Ulubione postacie z komiksów Marvela - Dred - 25-12-2015

U mnie jak wyżej gość ze stalowym szkieletem czyli Wolveriene, do tego fastcynacją zawsze był Hulk ze względu na swoją nieograniczoną siłę. Neutralnie też nie przejdzie oczywiście Batman i Spiderman.