Forum Retro.net.pl
Ostatnio oglądane - Wersja do druku

+- Forum Retro.net.pl (https://forum.retro.net.pl)
+-- Dział: Strefa użytkownika (https://forum.retro.net.pl/forumdisplay.php?fid=18)
+--- Dział: Luźne rozmowy (https://forum.retro.net.pl/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Wątek: Ostatnio oglądane (/showthread.php?tid=130)

Strony: 1 2 3 4 5 6

Ostatnio oglądane - Goro Gondo - 23-08-2015

Tak na szybko, co ostatnio widzieliśmy i krótki komentarz, bez rozpisywania się. Ja wczoraj spędziłem dość miły wieczór w TVP1, jak mało kiedy. Najpierw wyemitowali "Gang Dzikich Wieprzy" - typowa amerykańska komedyjka, ale nawet niezła, nie licząc kiepskiego zakończenia. Można było pośmiać się, ale niestety końcówka nieco żenująca i kompletnie ograna. Potem była "Gra" z Douglasem - genialny thriller, intrygujący i tajemniczy, inteligentna rozrywa. Jedynie co do zakończenia mam mieszane uczucia. A wy co ostatnio ciekawego wiedzieliście?

RE: Ostatnio oglądane - MarcinZ - 23-08-2015

Obejrzałem Grę - 2-gi raz, film godny polecenia, bo daje do myślenia, ponadto kilka dni temu oglądałem lekką komedyjkę w dobrej obsadzie "Tin Cup". Z tego co widzę, najbliższy tydzień wygląda obiecująco, sporo ciekawych produkcji będzie emitowanych: Terminator, Gorączka etc.

RE: Ostatnio oglądane - Goro Gondo - 23-08-2015

Dokładnie, w tym tygodniu wyjątkowo będzie na co popatrzeć, potem w dziale "Co ciekawego w TV" wypiszę co i kiedy leci.

RE: Ostatnio oglądane - DarKWojtaZ - 23-08-2015

Ostatnio obejrzałem film "Buntownik z wyboru" z Robinem Williamsem i Matt Daemonem, który bardzo polecam. Mocno mnie wzruszył i bardzo mi się spodobał swoją prawdziwością i charakterem.

RE: Ostatnio oglądane - Goro Gondo - 24-08-2015

Wczoraj odświeżyłem sobie "Lot skazańców" na TV PULS, bardzo fajne kino sensacyjne. Chociaż film nie podobał mi już się tak jak dawniej to jednak dalej uważam, że jest świetny. No i najlepsza rola Cage Wink. Wcześniej to Polsat i TVP wielokrotnie go molestowały jako "Hit na sobotę"/ "Megahit".

RE: Ostatnio oglądane - Dred - 24-08-2015

Ja wczoraj ponownie oglądnąłem Die Hard 5 bo wcześniej zbyt się nie skupiałem na tym bardzo. Pewnie dlatego że nie jest to już ta sama Szklana Pułapka co kiedyś. Poprzednia część była wiele lepsza chociaż również należy do współczesnych. Ogólnie te stare czyli trzy pierwsze jak dla mnie były bardziej realistyczne. W dwóch ostatnich za dużo fantazji. Zaletą jest to że akcje bardziej widowiskowe. Piątka nieco nudna, przyznam że nawet najgorsza część z serii. Ale chociaż fajnie ujrzeć kolejne losy McClane'a a przede wszystkim na kogo wyrósł jego syn.

RE: Ostatnio oglądane - Goro Gondo - 24-08-2015

5 jest mocno średnia, ale podobała mi się bardziej niż 4.0, gdzie wszystko było jednym wielkim absurdem. To F-16 i wszystkie inne akcje były mega odrealnione, a film nużący się stawał. W 5 te akcje te są za bardzo przesadzone, ale już mniej niż w 4.0 i lepiej oglądało mi się piątkę. Ale niestety zarówno infantylna widowiskowa czwórka, jak i 5 która przypomina pierwszy lepszy przeciętny film akcji skierowany od razu na DVD to filmowa mielizna, nie godna nosić tytułu "Die Hard".

RE: Ostatnio oglądane - MarcinZ - 24-08-2015

Ja 5-ki nie oglądałem, za to oglądałem 4-kę i bardzo mnie zniesmaczyła. Całkowity absurd jak wspomniał mój poprzednik, w sumie produkcja nie powinna ujrzeć światła dziennego, bo działa na niekorzyść całej serii. Nawet B. Willis nic nie zmienia w tym temacie, bo film naprawdę od początku do końca jest słaby.

RE: Ostatnio oglądane - Goro Gondo - 25-08-2015

Wczoraj obejrzałem tą "Gorączkę" - film dobry, ale bez rewelacji. Intryga fajna, obsada kapitalna (Pacio i De Niro wybitni), bardzo realistyczne strzelaniny, ale w gruncie rzeczy całość to nic nadzwyczajnego. Po prostu dobrze zrealizowany film sensacyjny.

RE: Ostatnio oglądane - Czakuś - 25-08-2015

(25-08-2015, 13:19)Goro Gondo napisał(a): Wczoraj obejrzałem tą "Gorączkę" - film dobry, ale bez rewelacji. Intryga fajna, obsada kapitalna (Pacio i De Niro wybitni), bardzo realistyczne strzelaniny, ale w gruncie rzeczy całość to nic nadzwyczajnego. Po prostu dobrze zrealizowany film sensacyjny.

Demony wojny Pasikowskiego. Taki Franz na Bałkanach. Big Grin